Čekám, zatím jsem se nedočkala..

25. června 2013 v 21:30
MATCHING - fáze čekání, čekání a ještě jednou čekání. Co k tomu dodat. Už je to 11 dní, co jsem byla schválena americkou agenturou APC a zatím se mi neozvala žádná rodinka. Dnes jsem dokonce volala do Student Agency. Slečna z agentury mi řekla, že přihláška je v pořádku, protože jinak by jim dali vědět z APC. Nejdříve tvrdila, že rodin je prý mnoho a pak zase, že je mnoho holek, které chtějí být au pair v USA a ne tolik rodin. Tak tady si asi někdo protiřečí.. Mám být trpělivá. Upřímně, tohle slovo začínám nenávidět a i přesto, že mi pobyt v Anglii dal velkou dávku trpělivosti, tak na tohle nejspíš nestačí.

Také jsem si změnila datum odletu z 7.10. na 23.9. Je to sice rozdíl pouhých 2 týdnů, ale přece jen nechci tak dlouho čekat. Nastoupila jsem do nové práce a "naštěstí" jsem docela vytížená, jinak bych se z toho musela zbláznit. Takhle aspoň nemám tolik času nad tím přemýšlet. Ale když už to přijde, tak pořád kontroluju e-mail nebo aupair room.

Obnovila jsem i svůj profil na greataupair.com, ale co si budeme povídat. Budu určitě raději, když se mi ozve rodinka, která je už je u APC než abych je já musela přemlouvat k registraci do agentury. Na druhou stranu se jim nedivím, že nechtějí vyhazovat 8.000 USD, když si můžou najít tímto způsobem au pair téměř zdarma.

Přesto věřím nebo spíš doufám, že se přece jen někdo ozve a i já se do té Ameriky podívám! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | 26. června 2013 v 2:01 | Reagovat

Ahoj určitě buď trpělivá:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama