Schůzka v SA

4. června 2013 v 17:24
Tak mám za sebou včerejší schůzku ve Student Agency. A úspěšnou! Pohovor v Ostravě jsem měla domluvený na 12:00 a dorazila jsem dokonce o něco dříve. Ihned se mě ujala p. Marková - mimochodem byla fakt sympatická, žádný problém jsem s ní neměla. To samé vedle sedící p. Dieslová vypadala taky super.

Odevzdala jsem kompletní papírovou část přihlášky, kterou zkontrolovala. A poté jsem dostala psychotest se 75 otázkama, na který jsem se asi těšila ze všeho nejvíce. Proč? Protože otázky byly typu: Myslíte si, že jsou ostatní lidé stupidní? Cítila jste se někdy tak špatně, že jste se chtěla zabít? Honí se vám myšlenky hlavou tak rychle, že je ani nestačíte vnímat? Pokud jdete na pracovní pohovor, oblékáte se hodně sexy? Tomu se prostě nejde nesmát! :D Takže jsem z větší části pořád vyplňovala "nikdy" a asi jen 2x jsem zaškrtla "velmi často". Poté jsem ještě vyplnila kontakt na 2 blízké osoby. Kdyby se v US náhodou něco dělo, ať mají dát komu vědět. A nakonec proběhl pohovor v angličtině. Teda spíš asi první 3 otázky byly v AJ, poté mi řekla, že ji mám super, tak jsme zbytek projely v češtině. Přiznám se, že jsem občas spíš nechápala otázky pokládané v češtině než v angličtině. :D Ale tak stane se.

Pročetla jsem a podepsala podmínky programu. Zeptala jsem se už jen na pár otázek, ale většinu informací už jsem věděla a to díky naší skvělé skupině na FB: http://www.facebook.com/groups/czech.slovak.aupairs/. :) Řekla mi, že v následujících dnech zkontroluje on-line přihlášku a začne ověřovat reference. Dokonce dneska už mám ověřenou charakterovou referenci od kamarádky. Takže jsem ráda, že se s tou přihláškou něco děje. Nakonec jsem zaplatila na pokladně 2.500 Kč registrační poplatek + 63 Kč storno poplatek. Ten můžete zaplatit a nemusíte. Pokud bych z nějakých důvodů nemohla odletět či letěla později, tak se mi vrátí 80 % z registračního poplatku. Je to jen pár korun navíc, tak jsem si to raději zaplatila.

Toť celá schůzka. Opravdu to byla naprostá pohoda. Není se čeho bát. Ale chápu, že člověk ne vždy narazí na ty správné a ochotné lidi. Je to vážně všechno jen o štěstí od začátku až do konce. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucette Lucette | 4. června 2013 v 23:45 | Reagovat

Tak když to nebudou zdržovat, tak ještě do září odletíš, co? :-)

2 Denisa Denisa | 5. června 2013 v 9:41 | Reagovat

Odlet jsem si stanovila na 7.10. Uvidíme, jak rychle to půjde. :)

3 Niky Niky | Web | 5. června 2013 v 13:00 | Reagovat

Taky už mam ověřenou první referenci, tak jen tak dál, ať jsme tam co nejdřív. :) Jinak sem se zase zasmála, protože jsem stihla ty otázky z psychotestu už zapomenout. I když u tý jestli si myslim že sou ostatní lidi stupidní bych ráda napsala často, protože tolik debilů co potkáš každej den.. to je něco :D

4 Denisa Denisa | 5. června 2013 v 14:16 | Reagovat

Super! Sice nespěchám, ale aspoň vím, že v agentuře něco dělají. To je pravda! Ale tak na takové narazíme všude, i v Americe. Člověk se tomu stejně může jen smát. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama