Začínáme! :)

2. června 2013 v 17:41
Zdravím,

chtěla bych Vás všechny přivítat na mém novém blogu. Tak dneska konečně nastal ten den, kdy jsem se i já rozhodla začít psát o svých začátcích, průběhu vyřizování a také životě jako au pair v USA. Ráda bych touto cestou informovala hlavně svou rodinu a přátelé. Také doufám, že tento blog poslouží dalším, kteří se rozhodují, zda se do toho také pustit.

V srpnu to budou 2 roky, co jsem odjela po maturitě pracovat jako au pair do UK a zjistit vůbec, jestli je tato práce pro mě. Strávila jsem skvělých 18 měsíců u česko-anglické rodinky nedaleko Londýna a ani na moment nelituju toho, že jsem odjela. Proč taky, když druhá možnost byla skončit na úřadě práce nebo pracovat 40 hodin, 5 dní v týdnu a tento stereotyp není rozhodně nic pro mě. Už odmala jsem cestovatelský typ člověka a raději poznám kus světa než abych seděla doma na zadku a za 10 let litovala, že jsem nikam neodjela!

Už jsou to 3 měsíce, co jsem se vrátila zpět do Česka a vím, že tu nechci zatím zůstat a chci poznat něco nového. Hlavním důvodem vrátit se bylo vyřízení řidičského průkazu, které jsem úspěšně splnila a teď už nezbývá nic jiného než absolvovat schůzku ve Student Agency v Ostravě. Co všechno je potřeba pro tento pohovor napíšu zase příště. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 2. června 2013 v 19:16 | Reagovat

už se těším, až si budu moct všechno přečíst ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama