2.rodinka!

17. července 2013 v 12:15
Včera se mi ozvala další rodina! Ani se mi tomu nechtělo věřit! :)

Rodina bydlí ve městě Minnetonka, stát Minnesota. Ano, když už jsem viděla to místo, tak jsem si říkala, že to je to poslední, kde chci strávit svůj rok. V blízkosti je hlavní město Saint Paul a věřím, že určitě stojí za návštěvu. Ale jinak v celém širém okolí není nic kromě jezer, lesů a vlků. Dalším "nejbližším" městem je Chicago vzdálené asi 6 hodin cesty autem.

Mají 3-letou holčičku a HM je opět těhotná.. (mám na to ale štěstí :D). Miminko se narodí koncem září. HM pracuje jako obchodní zástupkyně a do práce se nejspíš vrátí 3 měsíce po porodu. HD je učitel chemie, takže by byl asi celé prázdniny doma. Holčička by byla 2x týdně ve školce a jinak bych s ní byla celé dny a samozřejmě i s miminkem.

Už když jsem je viděla v aupairromu, tak jsem trochu věděla, o jakou rodinu se jedná, jelikož se ozvali i jiné slečně v matching. A tohle jsem si přečetla u ní na blogu. Pleny budou používat látkové! Opravdu, vítejte ve 21. století! :D Nějak si nedokážu představit, jak bych to s ním dělala třeba venku. Byla bych jejich první au pair a momentálně přestavují basement, ve kterém bych bydlela a je z něj východ přímo do zahrady. Mají 2 auta a prý by nebyl problém si ho půjčit, kdyby to bylo předem domluveno. Přece jen mi přijde, že v takové lokalitě je auto nezbytnou nutností a ne jen na občasné používání. Já vím, že cestovat se dá odkudkoliv.. Ale ruku na srdce, 2 týdny dovolené nejsou moc a za volné víkendy (pokud tedy jsou volné) se toho moc stihnout nedá.

Každopádně s nimi budu zítra večer skypovat a uvidím. Nechci je zavrhnout jen kvůli lokalitě. Když už nic, tak si aspoň procvičím angličtinu. Takže po rozhovoru hned sepíšu článek, jak to probíhalo. Mějte se krásně! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama