Další Skype s Chicagem!

29. července 2013 v 23:05
Mám za sebou další hovor s Chicagem a tentokrát jsem mluvila s jejich au pair. Musím říct, že jsem z nich opravdu nadšená a byla bych opravdu ráda, kdybych mohla strávit svůj rok právě s nima!

Nemluvily jsme sice nijak dlouho, ale i přesto jsem se stihla zeptat na všechno, co jsem chtěla. Říkala mi, že je tam jako opravdový člen rodiny a tudíž to nebere jako svou práci, ale spíš jde o vzájemnou pomoc. Není to tak, že by měla pevně stanovenou pracovní dobu, poté se odebrala k sobě do pokoje a rodinu už neviděla. Musím říct, že je mi to sympatické už z toho důvodu, že přesně takhle to fungovalo i v mé rodině v Anglii.

Dozvěděla jsem se, že 4-letý Cooper je aktivní dítě, které na zadku moc neposedí a má rád sporty jako plavání, lyžování a mnoho dalších. Od pondělí do středy je ve škole od 9:00 do 17:00, takže většinu dne. Ve čtvrtek a pátek má nějaké aktivity s tím, že v pátek už má HM volno a často ho někam vozí a tráví s ním volný den. Občas vezme sebou i Coltona, který se narodil teprve koncem března. Colton ještě donedávna většinu času prospal, ale už se taky začíná zajímat o okolí. S HP se dá v pohodě vyjít a také ji plně podporují v pravidlech pro děti nebo spíš pro Coopera, tedy že ji musí poslouchat. Ale jinak jsou prý zlatí. Nemusí ani vařit, pouze jen nachystat snídani. A k večeři většinou jen ohřívá jídlo nebo se vozí z restaurací.. (taky by mohli jíst aspoň zdravě:D). Mají 3 auta, tedy jedno jen pro au pair. Jak už mají napsáno v profilu, tak hodně cestují. Sotva se minulý týden vrátili z jedné dovolené, tak za další dva už jedou na další. Navštívila s nima místa jako Mexico, New York, Californii, Michigan a mnoho dalších. Navíc má vždy svůj soukromý pokoj a nemusí platit ani cent! Také tam navštěvovala školu nebo-li kurzy angličtiny a v okolí je samozřejmě plno dalších au pairs.

Samozřejmě nejsem jediná, kdo by tohle všechno chtěl.. :D. Takže mi i prozradila, že mají další kandidátky na jejich post au pair. Dneska mi volala slečna Marková ze Student Agency ohledně změny profilové fotky a zařazení do skupiny nad 2 roky, tak jsem se i rovnou zeptala jak to vypadá s aupairroomem. Ale ti sami nevědí, kdy to konečně spraví a bude to zase fungovat. Můžu ale říct, že z těch 3 rodin, které se mi prozatím ozvaly mě tahle určitě zaujala nejvíce. Budu čekat a doufat, že i na mě se štěstí obrátí a já se posunu o krok dál. Pokud ne, tak mě to bude mrzet, ale co nadělám. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 30. července 2013 v 11:30 | Reagovat

držím palce ;o) kamarádka je v Chicagu =o) ale za nedlouho by měla končit, protože bude v US studovat vysokou =o)

2 Veny Veny | Web | 31. července 2013 v 20:35 | Reagovat

Supr trupr,Deni, vypadají skvěle :), takže držím pěsti, ať jsi the best one a máš konečně MATCH :) a musíme pak někdy konečně taky dát Skype :)

3 Denisa Denisa | 1. srpna 2013 v 14:06 | Reagovat

Děkuji! A na Skypu se určitě domluvíme hned jak budou nějaké novinky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama