Je to tady! Ozvala se 1.rodinka!

2. července 2013 v 12:55
Nemůžu tomu ani uvěřit!! I já jsem se dneska dočkala vytouženého e-mailu, že má o mě zájem 1. rodinka! Něco na tom bude, že když to nejméně čekáte, tak se začne něco dít. :) Ráno jsem přišla na počítač a Google Talk mi hned začal hlásit, že mám 7 nových e-mailů. Tak si říkám, že je to nějak hodně a mezitím opravdu byl i jeden od APC a také jeden od rodinky, kdy se můžeme domluvit na Skype. I kdyby to s nimi nakonec nevyšlo, tak mám opravdu velkou radost!

Tak a teď něco málo informací. Jedná se ZATÍM o 4-členou rodinu z Larchmont v NY, jelikož HM je těhotná a v říjnu očekávají narození miminka. Jinak mají ještě 2 kluky - skoro 3 a 5 let. HD pracuje v oblasti finančnictví od pondělí do pátku. Potřebují někoho, kdo bude pracovat 45 hodin/týdně. Kluci ráno vstávají kolem 6:45, au pair je musí obléct a připravit jim snídani. Ve škole jsou denně od 9:00 do 13:00, kam bych je vozila i vyzvedávala. Pak bych si s nimi hrála, v 17:30 je večeře a spát chodí v 19:30. Akorát nevím, jestli bych s nimi byla až do té doby než by šli spát nebo jak. Víkendy by byly volné, jen teda občasný babysitting, když by si chtěli vyrazit. Píšou, že bych kluky vozila autem do školy, ale jestli bych ho měla k dispozici i ve svém volnu jsem se nedočetla. Ani netuším, zda mají nebo už měli nějakou au pair. Ale aspoň se mám na co ptát. :) V e-mailu psali, zda bych s nimi zítra mohla skypovat. Tak jsem jim hned odepsala a čekám na odpověď.

Na jednu stranu jsem nadšená, že se někdo ozval, ale na druhou to vypadá jako docela zápřah. Nepředstavuji si svůj pobyt v USA jako prázdniny, ale všechno má své meze a nejsem si jistá, zda bych to zvládla. Ale po Skypu budu snad chytřejší. Také budu ráda za každou radu, na co se tak zeptat během rozhovoru nebo cokoliv jiného! :) Děkuju všem!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Daša Daša | Web | 2. července 2013 v 13:40 | Reagovat

Tak to je super, gratulujem :) a odkiaľ sú??

2 Denisa Denisa | 2. července 2013 v 19:10 | Reagovat

Děkuju! Už jsem to dodala do článku. Jsou z Larchmont, NY. :)

3 Hope Hope | Web | 2. července 2013 v 21:34 | Reagovat

páni, jsem ráda za tebe! je to super, i kdyby ses nakonec rozhodla pro jinou rodinku ;o) jsem zvědavá na další info ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama