O všem a o ničem

15. července 2013 v 16:57
Zase se po nějaké době ozývám. Rodina z NY, se kterou jsem mluvila už skoro před 2 týdny mi po pár dnech spadla do past interviews. Už ani nenapsali e-mail, ale budiž. Stejně jsem z nich neměla ten pocit, že bych se pro ně měla rozhodnout. A od té doby zase ticho po pěšině. Popravdě z toho začínám šílet. Včera jsem napsala e-mail přímo do AuPairCare, zda by mi nemohli nějak pomoct a trochu to popohnat. Jelikož je v Kalifornii 8 hodin ráno, tak na odpověď zatím stále čekám. Jsem spíš zvědavá, jestli se vůbec nějaké dočkám. Po měsíci v matching bych už ráda viděla i činy a ne jen slova o trpělivosti. Kdyby se aspoň občas ozvala nějaká rodina, tak tu trpělivost budu mít, ale takhle taky můžu čekat do nekonečna.

Začala jsem také uvažovat o přihlášce k agentuře Coolagent. Bylo to sice to poslední do čeho by se mi chtělo, ale co bych pro zvýšení šance na nalezení rodinky neudělala. V pátek jsem odeslala nezávaznou přihlášku a ještě ten den mi volala slečna z brněnské pobočky, že mi posílá všechny materiály. Tak jsem během víkendu vyplnila online část (díky bohu, že nemusím znovu točit video nebo psát dopis rodině.. :D). Dneska jsem zašla také k lékaři, aby mi vyplnil další medical form. Dělal si srandu, ať už raději odletím a on nemusí překládat a vyplňovat další papíry. :D Ale jsem ráda, že ani za jeden z nich jsem neplatila. Teď už mi chybí jen 2 dětské reference, 1 charakterová a výpis z rejstříku trestů. Všechny tři reference budu mít ještě tento týden a pokud se mi neozve žádná další rodinka od APC, tak si zajdu příští úterý pro trestní rejstřík a na čtvrtek domluvím schůzku v Coolagentu v Brně. Ale stále nepřestávám doufat, že se někdo ozve. Přece jen jsem ve Student Agency zaplatila registrační poplatek 2.500 Kč a nechci ty peníze vyhodit z okna.

Výhodou u agentury CA je, že registrační poplatek 1.000 Kč se platí až po nalezení rodiny. Navíc já bych ho zřejmě platit nemusela, protože na webových stránkách píšou, že kdo má zkušenost s dětma pod 2 roky v posledních 2 letech, tak je od tohoto poplateku osvobozen. Co se mi ale stále nelíbí a právě proto jsem z velké části šla do SA, je pojištění. Základní pojištění, které je nedostačující a vy si musíte ještě "pár tisíc" připlatit za připojištění. Tohle mě štve neskutečně. Ale co se dá dělat.. Beru to pozitivně z důvodu, že přihlášení k CA mě nebude nic moc stát. Když teda nepočítám jen 100 Kč za trestní rejstřík a cestu do Brna.

Snad se něco začne brzo dít a já vás budu mít o čem informovat. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama