Skype s Minnesotou

19. července 2013 v 12:49
Tak píšu něco málo o rozhovoru s rodinkou z Minnesoty. Večer mi napsali e-mail, že HM je busy, ale HD bude mít čas na Skype. Domluvili jsme se na 21:30 českého času a přesně na minutu mi i zavolal. Signál byl trochu horší, občas se to zaseklo a nevěděli jsme co ten druhý říká, ale i přesto mu bylo skvěle rozumět. Dokonce jsem se i viděla s 3-letou Mckeen, ale byla zrovna holka nějaká rozmrzelá, tak se semnou moc nechtěla bavit. :D A HD k ní každou chvilku odbíhal a pak se mi strašně omlouval, tak to bylo milé.

Dozvěděla jsem se, že bych pracovala 9 hodin denně od 7:00 do 16:00, tedy přesně 45 hodin týdně. Jinak klasika příprava snídaně, oběda a Mckeen by chodila 2x týdně do školky. Do toho se samozřejmě postarat o mimčo - krmení, přebalování. Jak už jsem věděla, tak budou používat LÁTKOVÉ PLENY a ptal se na můj názor. Původně jsem mu chtěla říct, že látkovou plenu jsem viděla naposledy před x lety, ale nakonec jsem odpověděla, že k tomu mají asi nějaký dobrý důvod. No stejně mi to přijde na hlavu. :D Pořád se ptal, jestli nemám s něčím problém jako je schedule, příprava snídaní, obědů nebo také zda bych se chtěla po celém dni s nimi sejít u večeře, popovídat si a být jako člen rodiny. Bylo to od něj moc hezké a ohleduplné. Jinak bych měla volné večery, víkendy a také bych byla první au pair. Ptala jsem se co dělají ve volném čase, tak odpovídal, že rádi chodí na procházky, schází se s rodinou a přáteli a snaží se žít aktivně. Také jsem chtěla vědět jak vypadá zima v Minnesotě. Říkal mi, že ta poslední byla docela krušná.. Poté se mě zeptal už jen na pár otázek jako jsou moje koníčky nebo jestli mám nějaké obavy z příletu do USA.

Když to vezmu kolem a kolem, tak takhle nějak si asi představuju Skype s rodinkou. Určitě to byl velký rozdíl mezi ním a HM z New Yorku, která mi přišla tak nějak chladná a o jejím neupřímném úsměvu ani nemluvím. Navíc HD, který nás odposlouchával na telefonu mě také docela dostal. Od teď asi chci skypovat už jen s HD's místo HM's. :D Řekla bych, že byl i ze mě docela nadšený, ale kdo ví, třeba to byla jen americká přetvářka. :D Nedomlouvali jsme se na další Skypu a já ani nevím, jestli je mám ještě v aupairromu, protože ten momentálně nefunguje! Škoda, že nebydlí kdekoliv jinde.. V tom případě bych i nad nima uvažovala. Ale přece jen si nedokážu představit sebe samu v závějích v Minnesotě a mé zkušenosti s řízením ve sněhu jsou nevelké. Navíc vlastní auto mít nebudu, ale jen na občasné půjčení. Tyhle dvě věci mě na tom odrazují. Asi si ještě počkám, zda se ozve někdo další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 19. července 2013 v 15:20 | Reagovat

někdo další se určitě ještě ozve ;o) i když chápu, že to čekání je hrozné...každopádně se těším na další novinky a držím palce, abys našla tu pravou rodinu ;o)

2 Lenna Lenna | Web | 19. července 2013 v 17:56 | Reagovat

Souhlasim s Hope někdo další se najde :) Já než jsem se dočkala "vysněný" rodinky tak to trvalo a nemužu se dočkat až k nim poletim :) A hodně štěstí s dalšim hledánim. Do Ameriky bych se ráda podívala, až okouknu Evropu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama