Skype se 3.rodinou

26. července 2013 v 11:03
Pro začátek musím napsat, že si už opravdu připadám jako agent FBI. V přehledu jsem totiž našla jednu slečnu, která bydlí kousek od města Naperville, odkud i pochází má 3. rodina. Začaly jsme si psát, tak jsem jí tu svou rodinu popsala a poslala také fotku. A hle, odpověděla mi, že je zná! Mají českou au pair, která teď u nich bude končit svůj druhý rok a proto hledají někoho nového. Takže jsem se o nich dozvěděla něco víc ještě dříve než jsem s nima mluvila. :D

Bylo 10 večer, já připravená volat a pořád se nic nedělo. Tak jsem si šla nachystat večeři, v klidu si jím a když v tom mi začali volat. Tak jsem to rychle s plnou pusou přijala. :D Mluvila jsem jen s HM a bez videa, takže pocit jsem z toho měla ledajaký. Ptala se mě na dost otázek např. Jaké mám zkušenosti s miminkem a s řízením. Jaké jsou mé záliby. Jestli mám přítele nebo kouřím. Co bych chtěla studovat v USA a pokud by bylo všechno v pohodě, zda bych i prodloužila. Na mou minulou i současnou práci. Proč jsem byla v Německu jako au pair jen 2 měsíce (hlavně že jsem tam vůbec byla.. :D). No a plno dalších otázek, které si už ani nepamatuju. Rozumět jí teda bylo hůř, ale nebylo to tak strašné. Ale určitě bylo poznat, že není Američanka. Ptala jsem se také, zda by bylo možné kontaktovat jejich au pair a že bych i ráda viděla děti, tak říkala, že se můžeme spojit zase o víkendu. No jak jsem napsala, nevím tak úplně co si o nich teď myslet.

Zatím jsem tam nenašla nic, co by mi vyloženě vadilo a z těch 3 rodin, které se mi ozvaly je tato určitě nejlepší. Doufám, že se domluvíme na další Skypu, kde se už uvidíme a taky bych mluvila s jejich au pair. Aupairroom stále nefunguje a už mě to pěkně štve. Nechápu, co s tou stránkou tak podělali, že nejsou schopni to více než týden spravit! No takže kdo ví, jak tohle celé dopadne.. Budu vás informovat. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 26. července 2013 v 13:45 | Reagovat

tys byla au pair i v Německu? o tom chci slyšet víc! =oD ale klidně někde jinde ;o)
jsem zvědavá na další info ;o)

2 Lenna Lenna | Web | 26. července 2013 v 18:49 | Reagovat

Počkej uvidíš :) podle sebe poznáš jaká je ta rodina, hlavně aby ti to vyhovovalo :) Skvělý že máš 2 měsíce v německu jaký to bylo?

3 Denisa Denisa | 26. července 2013 v 22:51 | Reagovat

Slečny, myslela jsem to ironicky. :D Měla jsem spíš napsat NEbyla než byla. Mám tam rodinu a ta reference je od nich.. O bratrance jsem se samozřejmě několikrát starala, ale to jsem agentuře přiznat nemohla.

4 Lenna Lenna | Web | 26. července 2013 v 23:34 | Reagovat

aha :D taky dobrý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama