4.rodinka. Jak rychle přišla, tak i odešla.

2. srpna 2013 v 21:16
Chtěla jsem pár dní počkat až se dozvím zase nějaké novinky, tak tady je máte. :)

Po Skypu s Pavlou (jejich au pair) z Chicaga jsem napsala e-mail HM, jak jsem moc ráda, že jsem s ní měla možnost mluvit a také se dozvěděla něco více o jejich rodině. A neodepsala mi.. Tak jsem napsala e-mail Pavle, jak to s nimi vypadá a odepsala mi, že se ještě rozhodují a určitě se mi ozvou. Jsem prostě holka neodbytná. A dneska mi opravdu HM napsala, že stále vybírají novou au pair, ale určitě se mi ozve ohledně domluvy na další Skype. Tak snad to bude brzo! :)

No a teď něco málo ke 4. rodince, která se mi včera ozvala. Ráno jsem zjistila, že mám na roomu další, která se o mě zajímá a jsou z Kalifornie. Napsala jsem hned e-mail, že bych s nima ráda zavolala. Najednou jsem začala uvažovat, že je dost možné, že mi hned odepíšou zpět, jelikož bylo u náš nějakých 6 ráno a tam 9 večer. A taky že jo! Že by klidně zavolali hned, ale napsala jsem, že jdu do práce, tak to necháme na dnešní ráno. Přivstala jsem si a v 6 ráno jsem s nimi teda mluvila na Skypu. Byli teda oba dva moc sympatičtí a mladí. Bydlí v Santa Rosa, hodinu severně od San Francisca a mají 2 holčičky ve věku rok a půl a 3 a půl roku. Mluvili jsme asi 20 minut, opět ty stejně otázky a odpovědi (už vás tím nebudu nudit). Po 20 minutách jsme se rozloučili s tím, ať kdykoliv napíšu, když budu mít další otázky. Jaké bylo "překvapení", když jsem je už odpoledne měla v past interviews. :D Ale popravdě je mi to nějak jedno. Aspoň vím, že byli fake jako typičtí Američané a těm upřímnost nic neříká.

Snad vás článek moc nenudil. :D Vím, že je to pořád dokola, ale já věřím, že jednou se už posunu dál a já budu psát i přidávat fotky přímo z USA! Navíc vás o to nemůžu připravit, když vidím návštěvnost blogu a tímto všem moc děkuju! Mějte se krásně a užívejte léta! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama