6.rodinka + Skype

19. srpna 2013 v 12:08
Minulý týden se mi ozvala další rodina z Mamaroneck v New Yorku. Napsala jsem jim email, že bych s nima ráda mluvila, takže v pátek ve 2 ráno našeho času jsem opět vstala a šla skypovat. Ještěže jsem ráno zase nevstávala do práce. :D

Mluvila jsem s HM i s kluky. Starší Charlie má 9 let a mladší Max 6 let. Bylo to moc milé, že tam byli všichni tři. Pro začátek se mě hned HM ptala, jestli jsem spala a pak vstávala kvůli Skypu, tak jsem říkala, že jo a smáli jsme se. Kluci se mě ptali na můj oblíbený sport, barvu nebo jídlo. Byli fakt sladcí. Měli už tři au pairs, dokonce jednu z Česka a druhou ze Slovenska. Říkala, že byli vždy spokojení. Moc se mi líbilo, že se zajímala i o mě a nejen to, jestli umím vařit, dělat domácí práce a jaké mám zkušenosti s dětma. Ptala se třeba, kde se mi nejvíce líbilo nebo jaké jsou mé oblíbené knihy. Musím říct, že jsem z nich měla skvělý pocit. Opravdu první rozhovor, který plynul tak nějak pohodově a nepřipadala jsem si jak u výslechu.

Na konci mi říkala, že by chtěla zase začátkem týdne zavolat. Také mi měla napsat kontakty na předešlé au pairs. Ale já čekám a nic se opět neděje. Po Skypu jsem jí ještě psala email, že se mi to moc líbilo a budu se těšit na příště. Člověk je vždy úplně v euforii po rozhovoru s rodinou, ale pak zase přijde to čekání, co se bude dít či nebude. Je to fakt vyčerpávající a mě už to někdy přestává bavit. Říkám si, jestli já vůbec do té Ameriky někdy odletím..

Jinak přihláška u CA se už ověřuje v Americe a snad se ještě během tohoto týdne dostanu do matching. Uvidíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 19. srpna 2013 v 16:19 | Reagovat

to víš, že odletíš! ;o) nevěš hlavu, někdy to holt trvá delší dobu ;o)

2 Denisa Denisa | 20. srpna 2013 v 0:12 | Reagovat

[1]: Evi, děkuji za podporu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama