COOLAGENT Brno

13. srpna 2013 v 18:53
Ještě než se dostanu ke schůzce v agentuře CA, tak musím napsat, že rodinka z Chicaga se dodnes neozvala (naposledy jsem dostala email od HM skoro před 2 týdny) a já na ně zvysoka kašlu! A 5. rodinka z NJ, která vypadala docela super to úplně zazdila jelikož na páteční Skype se ani neobtěžovala přijít natož, abych se od nich dočkala omluvného emailu. A stejně poté, co jsem se od slečny, která žije ve stejném městě jako oni dozvěděla, že rodiče aplikují výchovu typu: "Dělej si co chceš", kluk má tendence dávat si jídlo do vlasů rodiče se o ně asi moc nezajímají, tak jsem byla docela ráda. Jen mi přijde jako vrchol neslušnosti nenapsat ani pitomý email a neomluvit se. Ale to je asi to samé, jako kdyby jste chtěli po americkém dítěti, ať v 8 letech nenosí plíny, že.

Tak a teď k dnešní schůzce v CA. Pohovor se měl konat už na konci července, ale já ho nakonec zrušila, protože se mi tehdy ozvala rodina z Chicaga. Udělala jsem chybu, neměla jsem na nic čekat a jít tam už tehdy! Tak jsem ještě včera zaběhla na poštu pro výpis z trestního rejstříku, nahrála do aupairroomu a bylo hotovo. O schůzku jsem si požádala také teprve včera a měla jsem štěstí, že jsem mohla přijít hned ráno na 9:00, jelikož na 11:00 už měla zase někoho dalšího. Musím říct, že slečna Kuchtová je opravdu milá a příjemná. Pro začátek mi dala nějaké papíry k programu a něco mi k němu řekla. Poté jsem si napsala psychotest, který je už poslední 3 týdny v češtině a má asi 170 otázek. Byl snad ještě více k smíchu (nebo k pláči..) než ten, který jsem vyplňovala u SA. Hned první otázka byla, zda bych chtěla být raději poradcem nebo architektem. Wtf?! Nechápala jsem, ale podle nich mi něco takového pomůže k tomu, abych byla způsobilá k au pair programu. :D Otázku, kde se ptali, zda mě zajímá více fotbalová strategie nebo básnické verše nebudu snad ani komentovat. :D Zeptala se mě na několik doplňujících informací v češtině a poté jsme i přešly do angličtiny, kdy mi mou AJ pochválila. Pohovor jsem stihla za pouhou hodinku, což jsem byla překvapená a zároveň ráda, že stihnu vlak po 11.

Snad ještě během tohoto týdne by se má přihláška měla dostat do USA, tak jsem zvědavá, jak rychle to půjde. A nový kolotoč může začít..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama