Je to tady! MATCH - Mamaroneck, New York!

27. srpna 2013 v 20:46
Áááá, MATCH! Mamaroneck - NEW YORK!

Lidi, já tomu ani nemůžu uvěřit! I já jsem se dočkala po více než 10 dlouhých týdnech v matching a 7.10. 2013 letím směr Amerikááá! Jsem ten nejšťastnější člověk na světě! :)

No a co se tedy všechno stalo v posledních dnech? Jak jsem psala minule, tak moje rodinka si už jen chtěla ověřit reference a pak mi dají vědět své rozhodnutí. Jelikož jsem o ně opravdu stála, tak jsem je chtěla trochu popohnat a napsala jsem jim email, že se o mě také zajímají další rodiny od CA. O den později napsala, že jde zrovna obvolat reference a včera, jestli mám stále zájem o match! No jasně, že jsem měla. To je otázka! :D Pak už to šlo rychle. Dneska ráno jsem měla email od APC, kde jsem podepsala dohodu mezi mnou a rodinkou, můj profil zmizel z APC stránek a večer se už můj aupairroom změnil na Pre-Arrival. Teď budu čekat až mi agentura pošle poštou domů informace a papíry k vízu.

Ještě se zmíním, že od agentury CA se mi za pouhý týden v matching ozvalo už 5 rodin! Jen za dnešek to byly další dvě. Přitom jsem dnes napsala do agentury, že bych to u nich ráda zrušila, protože už mám něco jiného. Pravý důvod jsem samozřejmě neuvedla. Odepsali mi, ať raději počkám ještě do konce září, jak se mi bude líbit v "nové práci" a koncem září se jim ozvu. Takže já budu mezitím všechny rodinky přesměrovávat kamarádce, která už také nějakou dobu čeká na tu svou pravou. Doufám, že jí to klapne. Mějte se všichni krásně! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 27. srpna 2013 v 21:44 | Reagovat

já jsem ti to říkala! ;o) ne, nemohla jsem si to odpustit =oD
ale mám z toho obrovskou radost, protože jsem ti to vážně moc přála =o)
jinak samozřejmě doufám, že se ti tam bude líbit a že si budu moct často počíst, co je nového ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama