Novinky + 1.rodina od CA

23. srpna 2013 v 17:21
Donutila jsem se napsat další článek, i když jsem se k němu musela opravdu přemlouvat. A proč? Všechno by v nejlepší pořádku, ale teď je to zase všechno naopak.

Ve středu jsem tedy skypovala podruhé s rodinkou z NY. Ještě ráno ten den jsem je měla v current interviews, když v tom se podívám asi 5 minut před hovorem a byli zase v past. Tak já už byla smířená s tím, že se neozvou, ale přece jen mi za chvilku volali. Tentokrát jsem mluvila jak s HM, tak i s HD a zahlédla jsem na moment i kluky. Ptali se mě spíš už jen na doplňující otázky jako proč jsem byla v Německu pouze na 2 měsíce, proč v Anglii 18 měsíců. Jestli mám sourozence, zda bydlím v domě s rodiči nebo jestli mám teď blonďaté nebo hnědé vlasy. :D Nevěděli, které fotky jsou starší a také jim zrovna nefungovala video na Skypu.

Ještě ve čtvrtek v noci jsem prokecala hodinku s jejich slovenskou au pair a já se zeptala snad skoro na všechno, co jsem chtěla. Rodinku vychválila a prý kdyby neletěla už domů, tak s nimi určitě prodlouží na druhý rok. Přišla tam i HM, byla milá. Ptala se, zda mám ještě nějaké tázky a že už dala vědět jejich koordinátorce.

HP mi také tvrdili, že datum odletu jim vyhovuje 23.9. Ale nebyla jsem si jistá, že to stihneme, protože včera už se posouvalo na 7.10. Jelikož APC má vytvořený harmonogram a podle data, kdy se dohodnete s rodinou také v určitě datum letíte. Myslela, jsem že dali hned vědět da agentury, že mě chtějí, ale stále mi nic nepřišlo. Proto jsem napsala jejich au pair, zda neví jak to vypadá. Napsala mi, že toho teď mají moc, protože odjíždí na dovolenou a balí. Ale také to, že rodinka říkala, že snad máme čas na match až do září (nechápu, na co chtějí čekat), tím pádem bych mohla letět až 7.10. Přitom kdybych přiletěla v září, tak bych také byla ještě pár dní s jejich au pair, která letí domů začátkem října. Takže já vážně nechápu, co chtějí. Už to vypadalo tak jasně a oni mě zase nechají čekat. Prostě nemám k tomu co dodat a už vůbec nevím, co si o tom myslet.

Včera se mi také ozvala první rodinka od agentury CA. To bylo docela překvapení, jelikož jsem v matching teprve 2 dny a vím, že jiné slečny čekaly i týdny. Jsou také z NY, ale bydlí někde více severně. No od NYC pěkně daleko. Mají 3 kluky - 7, 3 a 15 měsíců. Nejstarší chodí do školy a mladší 4x týdně do školky. Víkendy volné, auto k dispozici. Jen teda HD mi není na fotkách sympatický ani trochu, ale možná zdání klame. Napsali mi email, tak jsem jim dneska odepsala, že můžeme klidně skypovat, když to teda s druhou rodinkou z NY vypadá kdo ví jak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 23. srpna 2013 v 18:32 | Reagovat

páni, tak doufám, že jedna z těch rodinek vyjde ;o) budu netrpělivě čekat na info ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama