Rodinka číslo 5.

6. srpna 2013 v 11:29
Pamatujete, jak jsem si ještě nedávno stěžovala, že se rodiny neozývají a nejspíš půjdu i ke konkureční agentuře Coolagent? Ono opravdu asi mé datum odletu bylo ještě dost daleko a rodiny s dětmi byly většinou na dovolených. Ale zanedlouho už jim začíná zase škola, tak i rodinky začínají hledat více. Každopádně mé datum odletu je 23.9. a musela bych matchnout do 22.8., čemuž moc nevěřím, ale nikdy neříkej nikdy. :)

Rodina, která se mi ozvala včera bydlí ve Franklin Lakes v New Jersey, tedy asi 30 minut od New York City. Dívala jsem se opět na fotky a vypadá to tam krásně! Ale ono určitě v každé části USA se najde něco hezkého. Mají 1 kluka a 2 holky - 9, 6 a 5 let. Poprvé co se mi také ozval někdo se staršími dětmi. HD pracuje jako lékař a HM pracovala jako módní designérka. Teď snad dělá na své vlastní společnosti. Dvě starší děti jsou ve škole denně od 9:00 do 15:30 a mladší od 9:00 do 13:00. Mají po škole spoustu aktivit jako plavání, karate nebo hudebku. Měli také v profilu, že nejstarší Tyler má docela vysoké IQ a mladší Alexandra na tom bude nejspíš podobně. Nikdy jsem se s takovými dětmi nesetkala a docela by mě to i zajímalo jejich chování, zda jsou nějak jiné apod.

Včera nám Skype bohužel nevyšel, tak mi alespoň HM napsala pár otázek. Tak jí na ně zkusím odpovědět a napíšu, zda se nemůžeme kdyžtak spojit v pátek, kdy budu mít volno.

Také jsem včera viděla po 5 měsících mou host rodinku z Anglie, která tady tráví dovolenou. První týden byli v Čechách a teď jsou tady na Moravě. Moc jsem si to s nima užila, hlavně s dětmi. Když jsem přijížděla, tak dvouletá Amy moc nechápala co se děje, ale pak za mnou přiběhla a bylo to moc krásné! :) Byla jsem ráda, že jsem mohla holky zase vidět a samozřejmě také HP. Kdo ví, kdy se shledáme zase příště.


Na konec bych ještě chtěla dodat, že rodinka z Chicaga se stále neozvala. Takže moc nechápu, zda si dělají srandu nebo opravdu jim tak dlouho trvá vybrat svou novou au pair. Nebo už ji také možná vybrali aniž by mi dali vědět. Já chápu, že chtějí pro své děti to nejlepší a nechtějí tam jen tak někoho, ale oni by také mohli chápat, že my čekáme jak na trní jen na jejich odpověď. To bych ale asi chtěla moc! Každopádně jsem ráda, že se ozývá stále někdo další a já nemusím čekat jen na ně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucette Lucette | 6. srpna 2013 v 17:40 | Reagovat

Vydrž prťka, ozvou se :-)

2 Hope Hope | Web | 6. srpna 2013 v 21:29 | Reagovat

držím palce, abys odletěla, kdy chceš =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama