Skype s 1.rodinou z NY od CA

24. srpna 2013 v 22:18
Jak jsem dnes slíbila, tak se ještě jednou ozývám a to jak dopadl hovor s HM z NY. Aspoň máte co číst. :)

Musím říct, že to proběhlo skvěle! HM je opravdu ukecaná ženská a já jsem se sotva dostala ke slovu. Zrovna připravovali narozeninovou párty pro Tylera, který má 3 roky. Ale i tak si na mě udělala půlhodinku čas, aby mi vše řekla. Nejstarší Jacob tedy chodí do školy, pondělí až pátek od 9:00 do 15:00. Mladší Tyler a Conor navštěvují školku 3x týdně - úterý, středa a pátek, také ve stejném čase. HM pracuje ve stejné dny, kdy jsou oni ve školce, pondělí a čtvrtek má volno, takže v tyto dny bych já také měla méně povinností. Nechtějí po mě žádný velký úklid, jen pouze kolem dětí, protože jim chodí paní na úklid. Auto bych snad také mohla kdykoliv používat. Víkendy volné, jen občas by si ráda s manželem někam vyrazila.

Jejich sousedé mají au pair z Holandska, tak mi na ni také poslala kontakt, abych s ní mohla mluvit. Ptala jsem se, zda jsou ještě v kontaktu s dalšíma holkama, tak odpověděla, že ano. Au pair potřebují co nejdříve a já vůbec netuším jaké data odletu jsou u CA. Hned jak jsme se rozloučily, tak už jsem od ní měla email a teď večer mi ještě poslala podrobný schedule, co rádi dělají atd. Je opravdu milé, že se tak snaží. Holčině jsem hned napsala a teď čekám na odpověď.

Během odpoledne mi také napsala druhá rodina z NY od SA, že se velmi omlouvají za zmatky, které se vyskytly a rádi by si jen ověřili mé dětské reference a poté se rozhodnou. V případě zájmu bych letěla 7.10. Takže na match máme čas do 5.9. Momentálně jsou na dovolené a vrátí se v pátek nebo sobotu. Rodinka z Washingtonu, o které jsem psala dnes zatím na email neodpověděla. Ale jak už víte, nijak zvlášť se mi nelíbili.

Doufám, že se v tom ještě vyznáte, protože já sama se v tom už někdy ztrácím. :)

Nakonec chci oznámit, že dnes návštěvnost překročila už 1.000 lidí! Jsem opravdu mile překvapená, protože na začátku mě ani nenapadlo, že blog bude mít takový úspěch. A to ho nemám založený ani 3 měsíce. Takže vám všem, kteří sem pravidelně chodíte a i vám, kteří si občas vzpomenete patří velké DÍKY! Opravdu si toho vážím a budu se snažit vás nezklamat! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 25. srpna 2013 v 1:41 | Reagovat

páni, to je novinek =o) doufám, že jedna z těch rodin bude ta pravá a ty budeš už brzy psát z USA ;o)

2 Eva Eva | 26. srpna 2013 v 17:37 | Reagovat

Držím palce, určitě brzo odletíš :)
A chtěla jsem se zeptat, jak si mohou ověřit ty dětské reference, když u těch mých většina lidí neumí ani slovo anglicky? :)
Díky za odpověď :)

3 Denisa Denisa | 27. srpna 2013 v 5:27 | Reagovat

[2]: Děkuju. :) Reference vždy ověřuje česká agentura, takže v tom není problém. Pokud ale si je chce ověřit také rodina z USA, tak může třeba napsat email a referentům už to někdo přeloží, pokud neumí AJ. Je to všechno už jen na domluvě. :) Ale nemyslím si, že každá rodina si je chce ověřovat.

4 Míša Míša | E-mail | 27. srpna 2013 v 13:39 | Reagovat

Ahoj,
vezmou Te, i kdyz jsi nikdy predtim nehlidala deti?

5 Denisa Denisa | 27. srpna 2013 v 20:05 | Reagovat

[4]: Ahoj. Součástí přihlášky jsou 2 dětské reference, které ti musí někdo vyplnit a doložit, že jsi hlídala jejich děti. Snad ale ani nemusím psát, že to jde obejít a vymyslet si je. Jen si myslím, že je lepší mít nějaké zkušenosti, i kdyby jen minimální.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama