14 dní do odletu..!

23. září 2013 v 21:29
Nejspíš mi stále nedochází, že za tak krátkou dobu budu zase pryč. Jakoby to bylo včera, co jsem se vrátila z Anglie a i uplynulých skoro 7 měsíců jsou nenávratně v tahu. Ale dost sentimentu..

Ještě bych pro začátek chtěla napsat, že jsem o víkendu byla v kině na Millerovi na tripu/We're the Millers. Skvělá komedie s Jennifer Aniston! Opravdu jsem se smála od začátku do konce. Takže kdo neviděl, doporučuju. :) A teď zpět k tomu se se děje v posledních dnech.

Zařídila jsem si dalších pár nezbytných věcí, ať už na úřadech nebo dokoupila nějaké léky a kosmetiku. Chtěla jsem si koupit TSA zámek na kufr, který pokud vám na letišti otevřou kufr, nezničí. Holt toho chci nejspíš moc (v tom našem "velkoměstě"), protože kdekoliv jsem se na něj v obchodě zeptala, tak na mě koukali jak z jara, co to po nich vůbec chci. Někdy si tu člověk připadá opravdu jak na Marsu. :D Nejspíš to vyřeším obyčejným zámkem a popřípadě kufr obalím fólií. Když se budou chtít podívat dovnitř, tak se tam stejně dostanou.

Další novinkou je to, že odjezd vlakem do Prahy bude nejspíš už někdy o půl 7 večer. Kdo neví, tak letím až v 6:00 ráno! To bude zábava. Jen tak pro informaci - zatím nás jede jen 5! Tedy já, mamka, taťka a babi s dědou. :D Doufám, že mě Kinedryl v letadle uspí a já se vzbudím až v Americe. Vlastně nejdřív bych snad měla přestoupit ve Frankfurtu z jednoho letadla do druhého. :D

Dneska už odletěla do USA Nikol, se kterou jsem byla na ambasádě a také Danča. Myslím na vás holky! Užívejte a ať klapne všechno jak má. :)

Jak už jsem nejspíš psala, tak ve středu mě čeká předodletová schůzka v agentuře. Takže se určitě ozvu, jak to proběhlo. Brzy už budu mít všechny dárky pohromadě, tak sem hodím foto! :) No a teď jdu pokračovat v projektu..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 24. září 2013 v 13:19 | Reagovat

Deni, přiznám se, že čím víc se ti to blíží, tím víc ti to závidím =o) a já jsem přitom nikdy do Ameriky jako au pair nechtěla...zvláštní =o) každopádně doufám, že si to tam náležitě užiješ ;o)

2 Denisa Denisa | 25. září 2013 v 17:51 | Reagovat

Děkuju moc! A pokud do USA nepoletíš jako au pair, tak aspoň podívat by ses tam mohla. :)

3 Hope Hope | Web | 28. září 2013 v 21:28 | Reagovat

to doufám, že podívám =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama