Předodletová schůzka

25. září 2013 v 20:13
Tak už to mám za sebou a byla to opravdu jen chvilka. Se slečnou Markovou jsem byla domluvena na půl 1 a asi za půlhodinky už jsem byla venku. Ale ještě předtím jsem si dala kafe s Míšou, kterou jsem dnes po měsících psaní na FB měla možnost poznat osobně. :)

Čekala jsem teda daleko více materiálů k odletu.. Asi tím, že jsem už absolvovala předodletovku s Nikol, která odletěla s InterExchange a měla toho opravdu hodně. Dostala jsem letenku, nějaké informace o pojištění a seznam holek, se kterými letím z Prahy. Budeme 4, takže jsem moc ráda, že nepoletím sama! Už jsem se všema v kontaktu a píšeme si. :) V agentuře mi také dali jako dárek atlas USA a deník na psaní. Bude se hodit. Nakonec jsem zaplatila depozit, 300 USD. Taková škoda peněz a jaké byly krásné! :D

A pozor! Sehnala jsem dokonce bez problémů a hned na první pokus TSA zámek! Neuvěřitelné. :D Takže už mám konečně vše nakoupeno. Pro změnu se mi to tu začíná hromadit a o víkendu bych to měla začít balit. Ale jak mě se do toho nechce.. Už se vidím, že vše budu dělat na poslední chvíli. Přidávám alespoň nějaké fotky. :)

PRE-DEPARTURE PROJEKT V ZAČÁTCÍCH, SNAD NE V KONCÍCH.. :D

DÁRKY A DOKUMENTY OD STUDENT AGENCY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama