Zítra směr Praha! :)

10. září 2013 v 11:32
Uuuf, to už je zase taková doba, co jsem psala poslední článek? Ani se mi tomu nechce věřit.

Zítra odpoledne tedy vyrážím do Prahy, kde mě na nádraží bude čekat Nikol. Přespím u ní a ve čtvrtek ráno jdeme obě na ambasádu pro vízum. Pohovor se mi podařilo domluvit na stejný den a čas, takže jsem ráda, že nebudu bloudit sama. Doufám, že nám vydrží dnešní krásné počasí a užijeme si to. :) Chtěla bych tam také dokoupit ještě nějaké dárky pro rodinku. Minulý týden už jsem sehnala pro mladšího Maxe omalovánky a pexeso s Krtečkem. Pro Charliho jsem dnes objednala knížku Oliver Twist v dětstké verzi. Jejich současná slovenská au pair Miriama mi zjistila, že to ještě nečetl, tak snad se mu bude líbit. Také mám ještě lázeňské oplatky a nějaké čokolády. Až to budu mít všechno, tak to vyfotím a hodím sem. :)

Poslední 2 víkendy jsem opět skypovala s rodinkou i s jejich au pair. Miriama byla zrovna na barbecue, tak jsem tam zahlédla i Martinu (jejich první au pair, která už zůstala v US). Vypadala moc mile a říkala, že se už na mě těší a budou mě čekat. To jsou vždy ty okamžiky, kdy tam chci víc a víc! Zeptala jsem se ještě na pár otázek, které mě napadly a jinak zůstáváme v kontaktu přes FB. Skype s rodinkou také proběhl v pohodě. Kluci mi říkali, co všechno zažili na dovolené. HM zase, že si mě vyzvednou 10.10. na hotelu a jak budou vypadat první dny. Takže mě určitě budou brát co nejvíce řídit, abych si zvykla (ehm, na 8-místný Minivan :D) a také mě chtějí vzít hned první víkend podívat se do NYC! Teď mám dilema, jestli jet či nejet na ten výlet s holkama ze školení, který si můžu zaplatit. Na jednu stranu bych ušetřila asi 40 dolarů nebo kolik to teď stojí a mohla se tam pak podívat hned o víkendu s rodinkou. Ale na druhou stranu vím, že z toho budu tak excited a budu chtít všechno vidět a hned. :D Uvidíme.. No a první pondělí u rodinky budu mít nejspíš ještě volno, protože v Americe se slaví Columbus Day. Nebo teda určitě budu chtít strávit nějaký čas s nima a poznat je.

Včera jsem také nechala vyvolat fotky do Pre-departure projektu a na konci týdne by měly být hotové. To bych nebyla já, aby mi ještě nějaké nechyběly.. Takže dneska tam musím ještě skočit a snad k nim půjde ještě pár přidělat. Rozhodla jsem se ho napsat ručně, protože naše tiskárna funguje tak, že bych ji vyhodila z okna.. Ale tak mám ještě dost času, tak si s tím můžu vyhrát. Až bude hotový, tak ho zkusím nafotit nebo natočit video, ať se můžete mrknout. :)

V práci bych měla končit ke 30. září, což je pondělí. Nejspíš se budu muset v úterý ještě přihlásit na pracák a v pátek téhož týdne se zase odhlásit. Směšné, já vím. Ale lepší než abych měla doplácet pojištění za pár dní. Musím tam jetě zavolat a přeptat se na to.

Až přijedu z Prahy, tak sepíšu článek, jak to všechno probíhalo a pak už mi snad nic nebude bránit dát Česku sbohem! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama