Milí čtenáři, loučím se! :)

6. října 2013 v 14:32
Zanedlouho odjíždím směr Praha - Ruzyně nebo spíš Letiště Václava Havla či jak se to teď jmenuje.. Prostě je to tady a mě to stále nedochází. Snad proto, že je to můj sen už od dětství a teď se má konečně splnit! Už se nemůžu dočkat Ameriky, New Yorku, host rodinky a nových zážitků. Včera mi psala HM, že mě ve čtvrtek vyzvedne okolo 1 na hotelu. Také se na mě moc těší a přála mi bezpečný let. Snad bude všechno v pohodě. :)

V pátek jsem byla ještě na poslední kontrole na ORL, kde mi doktor předepsal prášky a kapky na let. Hned jsem je začala brát, tak doufám, že mi to pomůže a nebudu chtít vyskočit z letadla jako poslední cestu z Londýna do Brna.

Nejspíš jsem brala nějak automaticky, že mi všichni přejí hodně štěstí a nikdo mě od mého snu neodrazuje. Nikdo se mě hloupě neptá "Co tam budeš dělat?" a neříká mi, že bych raději měla jít na vysokou nebo do práce. Kolikrát jsem už něco podobného četla na blogu jiných holek. Takže hlavně mé rodině a kamarádům patří velké DĚKUJI za jejich podporu! Ale také ostatním kteří řekli, jak mě obdivují, že letím do cizí země daleko od domova a sami by do toho nikdy nešli.

Samozřejmě mám sama strach a nervozita se už začíná stupňovat. Kupříkladu včera jsem nemohla najít peněženku, tak jsem běhala jak blázen po pokoji a hledala všude možně. Vymýšlela dokonce scénáře, kde jsem ji mohla nechat a hle peněžeka leží v kuchyni. :D Když jsem si poté myslela, že mi chybí peníze, které už byly dávno utracené snad nebudu ani zmiňovat. Ano, hrabe mi z toho. :D

První dny budou asi trochu šílené, ale budu se snažit zase brzy napsat a přihodit fotky. Takže se tady mějte všichni krásně, držte mi palce a příští článek už bude z půdy americké! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristý Kristý | E-mail | 6. října 2013 v 15:00 | Reagovat

ahoj... tak držím palce, ať je let v pořádku a hlavně si to užívej... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama