Orientation + New York City!

12. října 2013 v 3:51
Konečně se dostávám k dalšímu článku. Je toho opravdu hodně a až dneska mám trochu více času.

Tákže.. Školení v hotelu byla docela nuda. Sice jsem s tím počítala, ale do toho ještě časový posun a únava udělaly své. Přijelo nás tam 106 holek a kluků z 23 zemí! Na pokoji jsem byla s Němkou a Brazilkou. S holčinou z Německa jsem se docela skamarádila a zůstaly jsem i v kontaktu. První večer jsem jela s holkama na večeři do Chilli's. Dala jsem si hamburger s kuřecím masem a hranolkama. Musím říct, že byl výborný!

V úterý byl v plánu výlet do New York City. Nejdříve jsme s holkama váhaly, jestli jet, ale nakonec jsme večer vyrazily. Pokud to někdo čte, koho teprve školení čeká a s ním i tento výlet, tak vám narovinu říkám: NE, NE a NE! Opravdu jen to jen 44 dolarů s prominutím v p*deli! Platit za to, že vidíte z autobusu na 3 vteřiny Empire State Building, Central Park nebo přijedete za tmy k Soše svobody, která je vzdálená někde x kilometrů a vy vidíte z toho jen tečku za to nestojí. Pak rychlá večeře na Grand Central Terminal a poté 30 minut na Times Square. No není to perfektní?! Noční Times Square byl úžasný a alespoň nám to trochu zvedlo náladu, ale stihnete pár fotek a utíkáte zase zpět do autobusu.

Ale měly jsme štěstí v neštěstí, jelikož druhý den jsem já a Sandra vyhrály ještě jeden výlet do NYC zdarma za skupinovou práci! Nejdříve jsme jet nechtěly, ale nakonec jsme sehnaly lístky i pro Peťu s Hančou, takže jsme vyrazily opět ve čtyřech a tentokrát jsme měly rozchod 3 hodiny. Potkaly jsme se tam se známým kamarádky, který nás vzal do hotelu Marriott blízko Times Square. Popíjely jsme si koktejl ve 48 patře a měly výhled na celý NYC a NJ. To bylo prostě dokonalé! Navíc restaurace se pomalu otáčela, takže o to víc to byl skvělý zážitek!

Brzy napíšu článek o začátcích v mé nové rodině! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikol Nikol | Web | 12. října 2013 v 15:38 | Reagovat

Ny je nádhernej vid? :) jsem ráda že už si konečně tady. No bohužel pro mě to šetření neni tak jednoduchý! :D Takže v únoru jedem na Hawaii? Prej jsou nejlevnější letenky ten měsíc :D Pohled pošlu, pošli mi adresu na fb třeba :)

2 Monika Monika | Web | 12. října 2013 v 20:14 | Reagovat

S tim vyletem do NYC si nikdo neda rict :D vsem se to radia stejnak tak kazdej jede a pak nadava :D

3 Denisa Denisa | 13. října 2013 v 0:43 | Reagovat

[2]: Jako já od toho nečekala, kdo ví co, ale zklamalo mě to dost. Navíc každý je nedočkavý a už tam chce být. Ale říkám, ve středu jsme si to vynahradily. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama