Víkend a NYC! :)

31. října 2013 v 12:24
Na sobotní večer jsem byla domluvená s Anne z Francie, že si zajedeme na večeři do Applebee's. A jelikož nám tuhle restauraci v Mamaroneck zrušili, vyrazily jsme do New Rochelle. Anne mě kolem 9 večer vyzvedla a poté se k nám ještě přidala Sol, která je z Mexika. Shodly jsme se, že všechny milujeme těstoviny. Byla to těžká volba a všechno vypadalo tak lákavě! Já s Anne jsme si vybraly stejné jídlo a Sol stále nevěděla, i přesto, že už u nás stála servírka. V Česku by to vypadalo asi tak, že by nasadili otrávený obličej s tím, že přijdou za 5 minut. Ale tady si prostě klekla k našemu stolu a snažila se jí poradit. To by se u nás nestalo. Byl to skvělý večer a opravdu jsem si ho užila! :)

V neděli jsem pro změnu vyrazila do NYC, kde jsem měla mít sraz se Zuzkou. Přijela jsem na Grand Central, nějak jsem se z tama vymotala a našla i Zuzku. Ne že by jsme neměly jedna druhou na drátě a nechodily kolem nádraží za sebou jak kačeny. :D První zastávka byla ve Starbucks na ranní snídani a kafe. Trochu jsme naplánovaly, co chceme vidět a vyrazily. Dám vám jednu radu. Nikdy nečekejte, že filmová místa budou vypadat stejně i po 20 letech. :D My jsme v to asi věřily a pak se strašně divily, že to v hotelu Plaza nevypadá ani trochu jako ze Sám doma. Ani tu recepci jsme nenašly, haha. Ale je to opravdu luxus a určitě stojí za to nahlédnout tam.


Hned vedle je už kraj Central Parku a škoda, že jsme na něj neměly moc času. Příště se určitě zdržím déle, protože je to tam nádherné! Kdyby jste ho chtěli projít celý, tak tam určitě pár hodin strávíte.Pak přišlo na řadu Rockfeller center. Hledaly jsme ho hezkých pár minut a taky nakonec našly. Už tam mají připravené kluziště na zimu a myslím, že brzy přibude i stromek jak známe Američany. Těším se až to tam omrknu v období Vánoc.


Pokračovaly jsme na Times Square do M&M store a potkaly dokonce Čechy, kteří si udělali 3-denní výlet do NYC. Tak jsme s nimi chvilku pokecaly.


Odtamtud jsme se přemístily metrem ke Ground Zero. Je to prostě neuvěřitelné tam stát po tolika letech. Člověk si ani nedokáže v nejmenším představit, co se tam odehrálo i přestože toho bylá plná televize, noviny atd. Na jaře tam budou otvírat muzeum, takže jsem tam určitě nebyla naposledy.
Poté jsme došly na pobřeží, kde jsme z dálky viděly Sochu Svobody, Brooklyn Bridge a zakotvily jsme na chvíli opět ve Starbucks.Byl to perfektní den a už se těším na příště, protože je tam pořád tolik míst k vidění a vůbec New York prostě neomrzí!
Přidávám ještě fotku cupcaků na Halloween, které jsem dnes vytvořila. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BarusHey BarusHey | Web | 31. října 2013 v 12:33 | Reagovat

Ahoj promiň, že tě otravuju, ale soutěžím o DVD Mily Kunis a strašně ráda bych vyhrála.. Mohla bych tě poprosit prosím o hlas?. Klidně to i oplatim :).. Stačí kliknout na web a jsem tam jako BarusHey.. Kdyžtak moc děkuju :)

2 Hope Hope | Web | 31. října 2013 v 23:21 | Reagovat

z Ground Zero mi běhá mráz po zádech...já myslím, že bych tam nedokázala jen tak klidně stát
fotky jsou ale skvělé =o)

3 Denisa Denisa | 1. listopadu 2013 v 15:41 | Reagovat

[2]: Každopádně, to místo je úžasné! Díky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama