První dny s rodinkou

16. října 2013 v 4:25
Omlouvám se ze zpoždění, ale opravdu nic nestíhám. Většinou jsem byla celý den pryč a večer jen padám do postele. Takže zpět ke čtvrtku, kdy probíhal poslední den školení.

Holky se po obědě začaly rozjíždět na letiště a zůstaly jsme jen my, pro které si rodinky měly přijet na hotel. Ještě jsem stihla zavolat s domovem a pak už jsem jen čekala s bušícím srdcem, kdy vyvolají mé jméno. Jennifer přijela okolo půl 2 a hned jak jsem přišla, tak mě srdečně objala. Cesta trvala asi hodinku než jsme přijely k domu. Z venku to vypadá opravdu maličké a vevnitř jsem zase nechápala, že tu je tolik místností. Mám pokoj v patře, které mám sama pro sebe. Ještě se šatnou, koupelnou a dressing room. Vedle je pokoj pro hosty, kdybych si tu prý chtěla někoho pozvat. Což je super! :)

Pak jsme vyzvedly nejdříve Maxe ze školy, odvezly na tenis a počkaly tam i na něj. Pak honem domů, vyzvednout Charliho ze školy a jeli jsme na večeři do čínské restaurace. Tam už dorazil i David a dal mi pugét kytic což jsem byla mile překvapená. Dorazil právě ze služební cesty z Izraele a hned pak vezl ještě Charliho na fotbal. Objednala jsem si nudle, které byly tak na 4 porce, takže jsem to nemohla za boha sníst. :D Zkusila jsem i sushi a taky nebylo špatné.

V pátek měl HD volno z práce, takže se mi snažil ukázat co nejvíce a také mě vzal jezdit. Musím říct, že jsem z toho měla docela strach, ale řídit s automatem je fakt pohoda. Akorát je rozdíl jezdit v Peugeotu nebo 8-místném minivanu. :D Koupil mi i novou GPS, jelikož stará už začala dosluhovat.

Celý víkend a i pondělí, jelikož byl svátek - Columbus Day jsem s rodinkou strávila po zápasech baseballu nebo fotbalu. Kluci mají opravdu hodně aktivit, hlavně starší Charlie. Na podzim se tu vždy také koná sběr jablek, takže jsme v sobotu vyrazili na farmu. Koupíte si tašku nebo košík a počkáte na traktor, který vás odveze na louku nebo můžete jít pěšky. Jsem jim říkala, že my je v Česku máme většinou za barákem a nemusíme nikam daleko. :D Stihla jsem za těch pár dní poznat desítky lidí, ale jména si nepamatuju skoro žádná. :D No a včerejší den jsme navštívili ZOO v Bronx. Mají to tam hezky udělané, navíc teď na podzim to hýří všemi barvami.

Mám z nich zatím skvělý pocit, všichni 4 jsou úžasní a snaží se mi se vším pomáhat. Jenn mi také v CVS nakoupila kosmetiku, která mi chybí. Když jsem se snažila zaplatit, tak mi říká, že to přece nebudu platit, když mi ještě nedávají žádné peníze což bylo milé. Během týdne by k nám měla dorazit koo, tak snad mi poradí ohledně školy, Social Security Number a bankovního účtu.

Dneska byl můj první pracovní den, takže brzy napíšu další článek. Přidávám pár fotek. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | Web | 16. října 2013 v 7:36 | Reagovat

Super, vypadaji, ze se snazi :-) at jim to vydrzi :-)

2 Hope Hope | Web | 16. října 2013 v 13:20 | Reagovat

zatím to vypadá, že je všechno skvělé, tak snad to tak bude i dál ;o) fotky jsou krásné! podzim máte mnohem hezčí než tady v UK ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama