První pracovní dny

19. října 2013 v 3:57
Můj první pracovní den měl začínat v úterý, nakonec byl jen takový polo-pracovní. Mladší Max začal hodně kašlat (z čeho jiného než když jsme den předtím jeli autem s oknem dokořán..), takže jsme ho ráno odvezli k doktorce a zůstal ten den doma. HD odjel pak do práce s tím, že za 3 hodiny už byla doma zase HM. Odvezla a vyzvedla jsem jen Charliho z baseballu - poprvé jsem řídila auto sama aniž bych měla někoho vedle sebe! :D Ani doma jsem nikdy nejela autem sama. Ale miluju to! I na auto jsem si už docela zvykla, ale respekt z něho mám. Navíc když není moje.. GPS funguje jak má, takže pohoda. :)

David s Jennifer se mi snaží se vším hodně pomáhat a také mi snad 50 x denně děkují za cokoliv, co udělám. HD mi večer vždy před-připravuje klukům oběd, abych já ráno dodělala jen to nejmenší. HM mi zase celý den smskuje, když jsem s klukama sama, zda je všechno oukej. Jsou taková trochu šílená rodinka. Nejlepší, když začnou všichni nahlas tančit nebo zpívat, to umírám smíchy. Do toho ještě hlášky Charliho.. :D Navíc HM je taková akční až praštěná, ale v dobrém! Na zápasech baseballu slyším fandit nejvíce jen ji. Nebo když jsme stáli v řadě v ZOO, tak tam začala dělat roznožku na zábradlí a HD se s klukama otočil a dělal raději, že ji nezná. :D

Jen mladší Max je takový trochu ufňukánek. Má chvilky, kdy pořád opakuje I miss mummy and daddy, ptá se jestli jim může zavolat. Když už to slyším asi po dvacáté, tak mi to jde krkem. Ale dávám tomu čas, přece jen si na sebe teprve zvykáme a chápu, že rodiče celý den skoro nevidí. Když to tak sleduju, tak jsem ráda za své dětství. Že jsem jej prožila jen s našima aniž bychom k tomu potřebovali někoho "třetího". Ale tady to tak prostě funguje. I přesto se jim HP věnují každou svou volnou chvilku, k tomu nemůžu říct ani popel.

Abych se vrátila k pracovním dnům, tak dnes jsem pracovala asi jen nějaké 4 hodinky. Kluky ráno do školy odvezla Jennifer, pak odjela na víkend do spa a já tedy začínala až odpoledne, kdy jsem je zase vyzvedávala. Jakmile přijel HD, tak vzal Maxe na Charliho baseballový zápas a já zůstala tady. Zítra mám večer akorát babysitting, jelikož HD jde na narozeninou párty. No a neděli mám volnou, takže to znamená jediné - SHOPPING! :D Jsem domluvená s jednou Češkou, která bydlí jen 10 minut ode mě, tak se už nemůžu dočkat až prošmejdím zdejší obchody. V pondělí večer pak za mnou dorazí má koordinátorka Barbara, tak jsem zvědavá, co se dozvím. Užívejte víkend, ať jste kde jste! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 19. října 2013 v 21:22 | Reagovat

páni, těžce ti závidím, i když na počet svých pracovních hodin si nemůžu stěžovat (jen se tady objevilo pár věcí, které mě vytáčí, ale to bude určitě tím, že už se nemůžu dočkat Vánoce =oD)

2 Denisa Denisa | 20. října 2013 v 4:39 | Reagovat

[1]: Evi, všude je něco. Jen je třeba to brát s nadhledem. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama