Zdravím z Ameriky! :)

9. října 2013 v 5:34
Neuvěřitelné, ale jsem v tady! Dneska jsem dojeli z New York City a rozhodla jsem se ještě narychlo sesmolit nějaký článek. Ale pěkně popořadě. :)

V neděli jsme dorazili na letiště už v 11 večer. První asi tři hodiny docela utekly, ale pak se to už začalo táhnout. Ve 4 začalo odbavování a dočkala jsem se i holek. Já tedy letěla se Sandrou a Peťa s Hančou druhým letem přes Brusel. Loučení proběhlo docela klidně, čekala jsem to horší. Sotva jsme vzlétly, tak za chvíli už jsme přistály ve Frankfurtu. Můžu vám říct, že kontroly, které tam provádí jsou šílené. Ptají se na tolik otázek a ani nedávají smysl. Nechápala jsem, proč bych měla mít ve své kufru notebook od Sandry apod. Pak nás tam naháněli jak stádo ovcí, že se máme seřadi do tří řad podle čísla skupiny, které bylo na letence. No byly jsme rády, že to máme za sebou..

Let byl docela klidný, bez turbulencí. První asi 2 hodinky mě ani ucho nebolelo, ale pak to stejně začalo. Nebylo to tak hrozné, jako posledně, ale trpěla jsem až do NY než jsme začali konečně klesat. Naštěstí je v letadle velký výběr filmů, seriálů, hudby, takže to utíkalo lépe. Vedle mě ještě seděl kluk, který ho prospal od začátku do konce. Závidím, co bych za to dala! V New Yorku i v New Jersey sice pršelo, ale ten pocit, když jsme letěli nad Manhattnem nám to stejně nevzalo. To prostě nejde popsat. Vidíte to a nevěříte!

Kufry nám dorazily v pořádku, na imigračním se mě zeptali na pár otázek a byla jsem venku. Už nás tam čekali z AupairCare a začaly jsme se hromadit. Naskákaly jsem do autobusu, vyzvedly Hanču s Peťou na druhém terminálu a jeli do hotelu. Jak probíhá školení a o dnešním výletu do NYC zase příště! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucette Lucette | 9. října 2013 v 23:56 | Reagovat

Sakra fakt to strašně uteklo. :-D Tak hlavně, že jsi let přežila, teď ještě přežít školení a pak držím palce při prvním setkání s rodinkou. :-) Já už snad taky brzy vyrazím, tak tam zatím připrav půdu. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama