Jako zlý sen..

20. listopadu 2013 v 4:33
Ve špatný čas na špatném místě? Tak teď už taky dobře vím, co to znamená!

Jedu si takhle jako každý jiný den vyzvednout kluky do školy. Odbočuju na křižovatce, když v tom to do mě napálí jiné auto. Já samozřejmě v šoku, protože to byla docela rána. Museli jsme oba popojet dále, vylezu ven a dívám se, co se teda stalo. Když v tom za mnou přijde ten chlap a říká: "To se někdy stává". Takže o mě se tam div nepokouší infarkt a ten DEBIL mi řekne, že se to občas stává?! Nebýt tam ten policista, tak přísáhám, že mu jednu švihnu! Byla jsem ve stresu, že nestihnu kluky vyzvednout včas a tak naštěstí druhý policista (kamarád od HD, jak jsem se později dozvěděla) sedl na kolo, dojel ten kousek do školy a řekl jim, ať chvíli počkají. Prostě jak ve špatném snu. Dostala jsem nějaký záznam o události s tím, že si mám zítra vyzvednout zbytek. Dala jsem to HD a že se prý o to postará. Oba se mě pořád po telefonu ptali, zda jsem v pohodě, nebolí mě něco atd. Za chvíli mi také volala Jitka, jestli nemá za mnou přijet. Když Dave viděl večer auto, tak mi na to řekl a to je všechno? Vždyť to je nic, to se spraví. Je fakt, že to skoro nejde vidět a jsem ráda, že to berou takhle, ale prostě to byl takový šok, že nemůžu myslet na nic jiného.

Ale co se můžu divit, když Američani jezdí jako prasata. Třeba takové blinkry? Na co, že jo. Pro ně úplná zbytečnost. Dokonce jsem se dozvěděla, že podle zákona platí jako u nás přednost zprava. Jen holt Amíci si z toho udělali - kdo dřív přijede, ten dřív odjede. Pak to tu taky podle toho vypadá.

Joo, když se sere, tak prostě všechno. Nejdříve ten podělaný notebook a teď tohle. Můžu jen doufat, že to už byla poslední kapka, protože momentálně už na víc fakt nemám. Vlastně poslední kapkou bude až uvidím účet za opravu, haha. Snad se všichni máte lépe!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | 21. listopadu 2013 v 0:17 | Reagovat

Pokud to napral on do tebe tk to pokryje jeho pojistovna - ja sem taky tukla nedavno na krizovatce druhy auto a byla to koje chyba - tz to kryla moje pojistovna(respektive rodina ptz to nebyla nikterak velka castka - 200dol)

2 Wendy Wendy | E-mail | Web | 21. listopadu 2013 v 0:25 | Reagovat

Denčo, nejsem si jistá, ale slyšela jsem, že i tak platíš sebeúčast. Tvoje pojištění platí taky sebeúčast, i když to nebyla tvoje chyba. Ale tím, že si pojištěná, tak bys ze svýho neměla platit nic, navíc to ani nebyla tvoje chyba. Takže to rozdýchej, dej si k večeři cake a zítra vykroč do nového dne tou správnou nohou. :))

3 Denisa Denisa | 21. listopadu 2013 v 19:05 | Reagovat

[1]: Moni a platila jsi těch 200 USD? Protože my vlastně více než 500 dolarů platit ani nemáme.. Nebo to za tebe zaplatila rodinka?

[2]: Wendy jsem ještě na to zvědavá. Teď to určitě nějakou dobu bude trvat. Přesně, jak říkáš jdu si dát kopec zmrzliny Ben & Jerry a bude líp. Díky! :))

4 Monika Monika | 21. listopadu 2013 v 19:20 | Reagovat

Zaplatila to za mne rodina... plakala sem ptz sem udelala blbou chybu kdy sem si proste nevsimla ze ta zenska prede mnou jeste porad stoji ackoliv levej pruh uz byl davno vcudu a chtela sem se rozjet - mela sem v aute malou tz sem to oplakala a rodina mi rekla at to uplne vypustim z hlavy ze to zaridej.... nestresuj se tim natoz pokud to byla jeho chyba

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama