Moje nervy.. Ice rink + NYC! :)

6. listopadu 2013 v 17:51
Hned na začátku vám musím napsat, co se mi stalo v pátek. Během dopoledne sem přišla silná vichřice i s deštěm, ale naštěstí to rychle odešlo. Normálně když přijedu ráno ze školy, tak nechávám auto venku před garáží, ale kvůli tomuhle počasí jsem ho raději schovala. Bylo asi čtvrt na 1, když najednou vypojili elektřinu a v ten samý moment mi přišla smska od HM, že nepůjde elektřina a mám otevřít vrata od garáže. Holt už bylo pozdě. A já pak měla jet mladšího vyzvednout ze školy. Byla jsem z toho fakt na nervy a měli jste mě vidět v moment, kdy to zase zapojili a já brala dolů schody po třech, jen abych otevřela tu pitomou garáž. :D

V pátek večer jsem byla pozvaná k české kamarádce na rajskou! Byla boží a takové občasné večeře bych si klidně nechala líbit, haha. :) Také se za náma přijela podívat první au pair od mé rodinky, Martina. Bydlí už nějakou dobu v NYC, tak to nemá daleko. Jakmile jsme zpacifikovaly děti, tak jsme šly sednout ven a probraly jsme všechno co se dalo, znáte to.

V sobotu jsem se mohla konečně vyspat, ale to bych si já chytrá musela vypnout budík, že! Když jsem se vzbudila, tak jsem byla dost zmatená, že už je tolik hodin a všech se ptala, proč se ten čas přetočil už ten den, když se měl přetáčet až o den později. No co k tomu dodat. :D Martina přišla na oběd a podívat se za mou rodinkou. Neměla jsem nic moc v plánu a tak jsem se přidala k nim a jeli jsme si zabruslit na kryté kluziště. Na bruslích jsem stála naposledy, hmm.. možná před 10 lety? Takže první kolečko se mi nohy klepaly jak ratlíkovi, ale pak už to šlo a dokonce za mnou chodily děti, jestli jim můžu pomoct a rodiče mi za to strašně děkovali. To bylo milé. :) Poté jsem se přesunula opět k Jitce, kde jsem si dala další nášup rajské a byla spokojená. Říkala jsem si, že v 7 večer už budou obchody určitě zavřené, ale opak byl pravdou a já ještě sehnala kozačky, jelikož se jelo v neděli opět do NYC, tak se hodily.


HM odjela s klukama do Connecticutu a HD jel brzy ráno běhat na New York maraton s tím, že se tam pak všichni sešli. Já měla dopoledne sraz opět se Zuzkou a Nikol na Grand Central. První zastávkou byl opět Starbucks. Poté jsme zamířily směr Empire State Building. Počasí nám sice moc nepřálo, ale i tak to stálo za to. Pohled na New York z 86 patra, prostě další neuvěřitelný zážitek! Dokonce jsme tam potkaly zase Čechy. Následoval nápis LOVE, který potkáte v každém větším městě a oběd. Dala jsem si smažené kuřecí maso s mozzarelou a jako přílohu jsem dostala špagety. Trochu neobvyklá kombinace, ale budiž. :D Nikol se od nás odpojila a my jsme ještě vyrazily po obchodech. Co jsem potřebovala, jsem samozřejmě stejně nesehnala a koupila něco jiného. :D Když jsem procházely po Times Square, tak nás zastavily ty různé kreslené postavičky - Minnie, Mickey atd. Že s náma chtějí fotku, tak jsme se vyfotily. Pak vám ukážou na takovou kouzelnou cedulku, co mají připnutou na sobě a chtějí prachy. Ale co čekat že. :D Jen je to prostě vtipné.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 6. listopadu 2013 v 20:54 | Reagovat

mně by v US chyběla Costa =oD jako Starbucks dobrý, ale Costu mám radši...asi proto, že si v UK můžu vybírat =oD

2 Denisa Denisa | 7. listopadu 2013 v 4:43 | Reagovat

V UK jsem taky byla vždy jen pro Costu. Ale co mi tady zbývá a není to nejhorší. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama