První měsíc v USA! :)

9. listopadu 2013 v 5:00
Nemůžu tomu ani uvěřit, ale čas letí jako voda a včera to byl už měsíc od mého příletu do Ameriky. Teď už rozumím holkám, které říkají, že rok či dva tady utečou jak nic. Je to opravdu šílené, ale snažím se ze všeho vytěžit maximum a prostě si to užívat. :)

V pondělí jsem se konečně dokopala zajít do banky a založit si účet. Myslela jsem, že bude problém, když jsem ještě nebyla zažádat o SSN, ale naopak. Všechno v pohodě a kartu jsem dostala ihned. Ve středu jsem měla svůj první au pair meeting ve White Plains. Poznala jsem pár nových holek z Brazílie a také jsem tam čirou náhodou potkala au pair, která se mnou sdílela pokoj v hotelu na Orientation. Moc se s náma tehdy nebavila, takže jsem jí jen řekla Hi a šla si zase po svých. :D Dostaly jsme akorát seznam asi 20 otázek typu: "Where do you eat Phish Food?". Co k tomu dodat.. Na podobné blbosti mi nezbývá čas a naše koordinátorky si asi myslí, že se nudíme. Příští meeting máme jít někam bruslit, tak se tam možná ještě zastavím a pak uvidím. Naštěstí tyhle srazy nejsou povinné. No ale kdybych nejela, tak bych se připravila o mou první návštěvu v Cheesecake Factory! Dala jsem si Chocolate Mousse Cheesecake a byl vynikající! Ještě mi i zbylo na doma, protože najednou se to sníst nedalo.Včera jsem od své HM dostala rozpis mých dnů off na listopad a prosinec. Takže to vypadá, že s nima pojedu za 3 týdny na Thanksgiving nejdříve do Connecticutu a poté do Bostonu. Mohla bych zůstat tady, ale to bych byla blázen, když mám možnost se někam podívat. :) Jsem už dokonce v kontaktu s nějakýma holkama odtamtud, tak to vypadá, že bychom mohly i něco podniknout. Pak budu mít i dost volna v prosinci, takže uvidím ještě, jak ho využiju.

Jinak každý den je nějak crazy. Max má každý čtvrtek po škole tenis a cestu, která obvykle trvá 15 minut jsme jeli více než hodinu! Na dálnici byla nějaká nehoda, takže na tenis jsme přijeli až 5 minut před koncem. Bylo mi ho líto, tak jsem se omlouvala a on, že je to v pohodě a není to moje chyba. Tak to bylo sladké. Večer jsem ještě jela na rychlý sraz s Anne, která se vrátila z dovolené v Cancunu, kde byla s rodinkou. A dneska měl Max s Charliem playdates. Počítala jsem se 4 dětma, nakonec jich bylo 6. :D Takže jsem ráda za SNAD relativně klidný nadcházející víkend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama