Díkůvzdání, Black Friday a Philadelphia!

8. prosince 2013 v 14:13
Rodinka tedy ve čtvrtek na Díkůvzdání odjela pryč a já zůstala tady. V plánu byla večeře u Jitky s ještě pár přáteli. Za úkol jsem měla vzít nějaké nealko (na pivo jsem zapomněla, haha), takže jsem nakoupila a vyrazila. Jedlo se, pilo se, bavilo se. Bylo to moc fajn. Takový pohodový a klidný Thanksgiving. Měli jsme kuřecí vývar, krůtu, bramborovou kaši, houbovou omáčku a nevím co ještě.

Na Black Friday jsem si konečně objednala notebook, takže se mi vyhlo davové šílenství, které jsem viděla naštěstí jen v televizi. Vyrazila jsem akorát tady do města a koupila si nové boty na běhání. Těším se, až je vyzkouším. Už aby bylo jaro! Každopádně všude bylo lidí jak sra*ek s prominutím, takže jsem zase rychle pádila odtamtud pryč.

Další den bylo v plánu navštívit Philadelphii! Byla fakt zima, ale krásně a slunečno. Se Sol se nám podařilo najít bez větších potíží autobus, který odjížděl z NYC a už o půl 11 jsme byly ve Phile. Podle obyvatel bych tipla, že je to o něco větší než Praha. Dostaly jsem se do centra a zaplatily si bus tour po městě. Nebýt zima, tak do toho určitě nejdu, ale neměly jsme moc na výběr a viděly jsme alespoň ty nejznámější místa. Svezly jsme se jen pár zastávek a vystoupily v LOVE parku, kde byl vánoční strom i trhy. S tušením, že další autobus jede za 30 minut, jak nám tvrdili jsme si to tam prohlédly, vyfotily a šly na zastávku, kde jsme nakonec čekaly a mrzly další půlhodinu! Nebýt taková zima, tak si to tam projdeme celé pěšky. Takže určitě máme důvod se tam ještě někdy vrátit. Navíc jsme i z toho autobusu chtěly něco vidět, takže jsme nejdříve seděly nahoře, kde není žádná střecha a profoukly jsme tam skrz na skrz, ale co bychom pro fotky neudělaly. Později jsme si daly kafe ve Starbucks a potkaly se tam s dalšími au pairs což bylo super. :)

A v neděli jsme vyrazily ještě omrknout slevy v Gallerii ve White Plains. Nejdříve jsme nemohly nic moc najít, ale pak jsme přišly do Aeropostale a já jsem si ten obchod teda hned zamilovala. Chodily jsme tam a netušily co brát dříve. Nakoupila jsem si tam mikiny, trička slevněné třeba ze 45 jen na 10 dolarů! No kdo by to nebral! S Anne jsme pak vysadily Sol doma a jely ještě posedět do Starbucks. Bez něj to tady prostě nejde. :)

Fotek se mi tentokrát nashromáždilo trochu víc, takže je sem přidám zvlášť. Doufám, že se máte všichni krásně a nasáváte atmosféry nadcházejících Vánoc! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama