Zpátky do školy!

16. prosince 2013 v 3:40
Už je to tak. V lednu se ze mě na pár týdnů stane opět student, haha. Jelikož jsem přiletěla začátkem října a většina kurzů právě začínala, tak už jsem registraci nestihla. Tento týden jsem tam tedy naklusala a přihlásila se na Intensive Conversation, za kterou budu mít 30 hodin nebo-li polovinu splněnou. Do poslední chvíle jsem byla rozhodnutá pro American Idioms & Slang, ale nakonec jsem změnila názor. Měla bych za tento kurz pouhých 20 hodin, takže proč to dělat složitě.

Školu budu mít každé pondělí, středu a čtvrtek na hodinu a půl. V polovině ledna si tam jen odskočím na rozřazovací test a pak už se za týden začíná. Každopádně jsem na sebe zvědavá a těším se, že tam poznám opět nové lidi. :) Přikládám fotku své školy nebo spíš zámku.. :D

Víkend proběhl tentokrát tak nějak poklidně. Včera tady přišla "sněhová bouře", alespoň podle Američanů. :P Když si vzpomenu na letošní závěje v DUBNU na Velikonoce v ČR, tak se musím smát. Dneska jsem akorát vyrazila s Lenkou, která tady přiletěla teprve v pondělí do Starbucks a na Frozen Yogurt. A taky už máme konečně vánoční stromeček! Jsem myslela, že se snad letos ani nedočkám. Je živý, velký a voní nám krásně po celém domě. Zatím přeji všem příjemný start do nového týdne! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama