Silvestr 2013!

5. ledna 2014 v 20:51
Pro začátek vám všem chci popřát jen to nejlepší do Nového roku a doufám, že jste do něj vykročili tou správnou nohou. :) Já jsem si s holkama Silvestr skvěle užila, ale bohužel mě po něm hned skolika nějaká hnusná angína nebo co. Takže jen ležím v posteli, piju litry čaje a vyžírám zásoby české lékárničky. Dneska už je mi lépe, tak si říkám, že bych mohla něco sepsat.

Po Vánocích, tedy minulý čtvrtek a pátek jsem pracovala dohromady asi jen 12 hodin. Víc mě rodinka už nepotřebovala, protože o víkendu odjeli všichni na hory. Já jsem s holkama vyrazila trochu provětrat peněženku v povánočních nákupech. Tak jak jsme v pátek hezky zaparkovaly a nakupovaly (ve Victoria Secret :D) bez davového šílenství, tak v neděli to bylo přesně naopak. Vzala jsem tedy auto, chcalo jako z konve, GPS si z nás normálně dělala srandu a já se marně snažila najít HODINU parkovací místo u obchoďáku! Snad už bych to i vzdala, kdyby přímo přede mnou nezačal někdo vyjíždět. Ale z druhé strany tam bylo samozřejmě nachystané další auto. Naštěstí ho zablokovala a já tam mohla vjet! Haha, to jsem ale zákeřák. :D Ale fakt už jsem toho měla plné kecky. Moc jsem si tam sice nenakoupila, ale těsně před zavíračkou jsme tam objevily NEW YORKER! Takže se tam každopádně zase vrátím, ale jedině přes týden.


V pondělí ke mě přijela Zuzka s Lenkou a udělaly jsme si takový pohodový a klidný večer, kdy jsme jen jedly, pily a drbaly. A v úterý konečně Silveeestr! Přes den jsme si zajely na oběd k Indovi. Zaplatíte jen 10 dolarů a můžeme toho sníst kolik chcete. A indické jídlo tady jsem si zamilovala! Pak rychlé kafe ve Starbucks, zpátky domů a začít se chystat na večer. Do toho jsme začaly připravovat menší pohoštění a pustily jsme si hezky po česku S tebou mě baví svět. Že jsem upekla ještě poslední várku vanilkových rohlíčků snad ani nezmiňuju. :D Nee, vůbec tady jen nežeru. :D


Na zakončení roku jsme si koupily plavbu lodí kolem NYC. Měly jsme tam být na 9 s tím, že se v 10 vyplouvá. Něco málo po 7 jsme přijely na Grand Central a šly najít místo vyplutí. Plno ulic už bylo uzavřených a Times Square s tisíci lidmi kolem vypadal taky šíleně. Věřím, že na jednu stranu to musí být zážitek a ne jen tak někdo může říct, že oslavit příchod Nového roku na Times Square v New Yorku. A na druhou stranu si představím to x hodinové čekání ve frontě, v mrazu a vy nemáte šanci si ani odskočit na záchod, protože jakmile odejdete, tak se pak můžete vrátit leda na konec fronty. Takže jsme se tomu vyhly obloukem a místo v 10 jsme vypluly už o půl 9 kolem NYC. Hudba na lodi byla skvělá, pití bylo zdarma a pohled na noční New York byl dokonalý! Sice jsme trochu vymrzly a ve 3 ráno jsem byla ráda za teplo a svou postel, ale stoprocentně jsem si to užila! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama