Události posledních dnů..

3. února 2014 v 16:17
Normálně bych měla v tuto dobu už "pracovat", ale jelikož k nám dorazila další sněhová kalamita, tak jsem stále v posteli a můžu sepsat nějaký článek.

Minulý víkend se nesl ve znamení velkých nákupů. Dovolená se nezadržitelně blíží a já s mým převážně zimním šatníkem bych mohla letět leda s prázdným kufrem. Takže bylo na čase vyrazit do obchodů a vzít je útokem. Jen je teda docela oříšek sehnat momentálně plavky v NY, takže to vidím, že je budu kupovat na poslední chvíli v Miami. Ale většinu věcí už mám včetně nového kufru od GUESS. Áách, zamilovala jsem se. :D

V sobotu večer jsme se vydaly do kina shlédnout film The Wolf of Wall Street/Vlk z Wall Street. Utratily jsme asi 30 dolarů za hodinu filmu z původních tří, protože nás kvůli evakuaci budovy prostě a sprostě vyhodili ven. :D Nejdřív jsem si myslela, že je to vtip nebo součást filmu, ale když se všichni začali zvedat k odchodu, tak jsme šly raději taky. Naše první kino a dopadlo to takhle. Naštěstí jsme dostaly lístky zdarma na kdykoliv jindy a jakýkoliv film. Takže jsme si jely koupit víno a na Leonarda se dokoukaly u mě doma.

Minulý pátek jsme trochu oslavily narozeniny naší polské kamarádky. Bylo to moc fajn. Jen prostě relax, hudba, pití, jídlo. I 25-minutovou cestu pěšky domů v 1 v noci jsem zvládla. :D

Včera jsme po dlouhé době vyrazily do New York City. První zastávkou bylo jak jinak než Café Prague a mou oblíbenou svíčkovou jsem tentokrát vyměnila za hovězí guláš. Mňamka. Poté jsme se přesunuly do Chinatown, kde právě oslavovali čínský nový rok. Čekala jsem trochu, že to bude jako Notting Hill Carneval v Londýně, ale místo toho jsme se dočkaly jen procházejících lidí převlečených za McDonald. Pár masek tam bylo, ale nic moc. Kamarádka našla na internetu, že nedaleko v podniku mají měsíc horké čokolády, tedy každý den v únoru mají jinou příchuť. Daly jsme si klasickou horkou čokoládu a byla ta nejlepší, co jsem kdy měla! Prochodily jsme pár obchodů, kde jsem sehnala i konečně nové sluneční brýle. Anetko, jestli tohle čteš, tak ano jsou to ty, které jsme si kupovaly spolu. Nebo teda byly. :D Zkrátka jsem kazisvět slunečních brýlí a každé mi vydrží max. pár měsíců. Takže doufám. že mi vydrží alespoň do dovolené, která mi už začíná příští týden! A také, že odsud vůbec odletím, protože dneska jsou určitě zrušeny všechny lety kvůli sněhové "bouři". 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama