Víkend, sněhová bouře, Valentýn, narozeniny..

15. února 2014 v 6:56
Čas letí jako voda a já se dívám, že už je to hezkých pár dní co jsem nic nenapsala. Popravdě se toho moc zajímavého nedělo, ale přece jen by se něco našlo.

Začnu minulý víkendem, který se nesl ve znamení dalších nákupů na dovolenou a kina. Využily jsme volných lístků a šly jsme na The Awkward Moment (Trapný moment). Nejdříve se mi na to moc jít nechtělo. Myslela jsem, že to bude typická americká blbost, ale film docela překvapil. Takže určitě stojí alespoň za shlédnutí. Tentokrát jsme se dokonce obešly bez emergency a vyhazovu ven, haha.

Pracovní týden mi utekl jak nic. Ve středu i čtvrtek jsem měla víceméně volno, protože jeden den zůstal HD doma a další den přišla nevím už kolikátá sněhová bouře, tudíž zavřeli opět všechny školy a naštěstí i HP zůstali doma. Už mi tady to počasí leze docela krkem. Čekáme jen, kdy to konečně skončí a přijde jaro. Snad už brzy! Přece jen s lepším počasím si to tu člověk více užívá. Charlie slavil své 10. narozeniny, tak jsme šli všichni do kina na nějaký Lego film a poté na večeři do japonské restaurace. V restauraci je snad 30 stupňů, jelikož sedíte přímo u ploten, kde přímo před vámi připravují jídlo. Náš kuchař nás dokonce bavil vtipy, triky a vším možným. Na talíři mi postupně přistálo (a to doslova) rýže, nudle, zelenina, kuřecí maso nebo krevety. Všechno bylo přímo vynikající! Navíc nám z toho udělal hotovou show. Nakonec ještě lidé z personálu přinesli narozeninový "dort" nebo spíš jen cupcake, začali zpívat Happy birthday, nemělo to chybu. Skvělý zážitek!

Dnešní svátek zamilavaných nebo-li Valentýn tady všichni jak jinak strašně prožívají. Jakmile skončily Vánoce, tak už byly obchody plné čokoládových srdcí a podobných serepetiček. Momentálně už jsou pro změnu plné zajíců. Ale hlavně, že je venku půl metru sněhu. :D Každopáně tady v Americe tento svátek slaví každý s každým, dalo by se říct. Rodiče HM jim poslali přání, na kterém je napsáno pro naši dceru a zeťe. To je fakt vtipné, protože v ČR by jste jistě nic takového nenašli. Já od své host rodiny dokonce dostala plno dárečků což jsem vůbec nečekala a je to milé, že si vzpomněli. HD měl ještě k tomu narozeniny (ano, se starším Charlie je mají den po sobě). Sehnala jsem pro něj 6 druhů českého piva, ať také zkusí něco jiného než ty jejich americké sra*ky s prominutím. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama