Brooklyn Bridge a Ground Zero po stopáté.. :))

27. března 2014 v 21:57
Původně jsem myslela, že do tohoto článku přidám i něco málo z víkendu ve Washingtonu, ale nakonec to "málo" je trochu více, takže další článek je jasný a slibuju, že se ho dočkáte dříve než až za další 3 týdny.

V pátek před druhým březnovým víkendem jsme se domluvily na večeři v Applebee's. Miluju tu restaturaci. Hlavně to, v jakém stylu je provedená. Nabrala jsem holky autem a později se k nám ještě přidala kamarádka z Mexika. Musím říct, že večer jsme si užily a div se smíchy nepočůraly, když Sol z Mexika předváděla svou asi 13-letou svěřenkyni, haha.

A v neděli jsme se vypravily opět do centra New York City a plán byl jasný. Česko-slovenský obchod v Queens, Brooklyn Bridge, Ground Zero a Times Square. Jelikož metro do Queensu bylo částečně uzavřené, tak jsme se tam nedostaly a jely se podívat na most. Haha, zní to divně. :D Už jsem o něm mluvila několikrát, ale až teď nám to vyšlo. Bylo krásně a jak jsem později zjistila, tak se tam ten den bylo podívat více kamarádů, ale nikoho jsem samozřejmě nepotkala. :D Už se těším až bude teplo, sednu si pod něj a budu jen relaxovat. :)

Poté jsme se přesunuly ke Ground Zero. Dobře, v nadpisu kecám. Po stopáté jsem tam ještě nebyla, ale připadá mi to tak. Poprvé jsem se tam byla podívat ještě se Zuzkou, podruhé jej chtěla vidět Lenička a teď potřetí pro změnu Nikolka, haha. Co bych pro ně neudělala, že. :D Dávám si pauzu, alespoň do té doby než tam otevřou nové muzeum, které mě bude určitě zajímat. Druhý pokus dostat se Queens už vyšel a já odcházela s taškou českých sladkostí a hlavně s piškoty, které mi chyběly na pudink. Pudink jsem si přivezla v řijnu z domova, piškoty jsem koupila, ale pudink stejně zatím neuvařila. :D Nakonec rychlé kafe na Times Square a šupajdily jsme zpátky.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama