Dovolená v ráji! Miami, bejby!

9. března 2014 v 5:46
Tak se tedy vrátím o 3 týdny zpátky a napíšu vám, jak probíhala má dovolená snů.. Kufr jsem balila jako vždy na poslední chvíli, takže jsem pak jen tak tak dobíhala na vlak. Naštěstí jezdí pokaždé o něco později. Bez problémů jsem se dostala na letiště, nasedla do letadla a o 3 hodiny později vystoupila ve slunném Miami. Ok, přiletěla jsem v noci, takže slunné zrovna nebylo, ale rozhodně jsem byla ráda za skok o asi 25 stupňů nahoru!

V hostelu už na mě čekala Nikol, která přiletěla dříve a šly jsme se hned mrknout na pláž, která byla asi jen 5 minut. Následné hledání jídla ve 2 ráno byla taky docela zábava.. V pondělí jsme se zase zabalily a ve 12 jsme už byly na cestě taxíkem na port, kde na nás čekala loď s prominutím velká jak kráva! Myslela jsem, že nám vypadnou oči a to jsme ještě nebyly ani uvnitř. Naše kajuta byla malá, ale moc útulná. Zbytek času jsme chodily po lodi jako ve snech a nevěřily. Divadlo, kasino, restaurace, bary, kavárny, bazény a k tomu ten nejúžasnější výhled na Miami! Nuda na lodi rozhodně nehrozila po celou dobu naší plavby. Než nám přinesli kufry na pokoj, tak jsme pomalu zvedli kotvy směr Karibik.
Fotek je nakonec daleko víc než jsem si myslela, takže vyprávění o dovolené rozdělím do více článků. :) Pokračování už brzy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama