První zastávka: Grand Turk

10. března 2014 v 3:02
Úterý jsme strávili celý den na moři, takže to znamenalo jediné - celodenní válení se na Panorama Deck. Ve středu brzo ráno jsme zakotvili v Grand Turk a po mole jsme odpochodovaly na ostrov, kde jsme měly zakoupenou exkurzi. Takže jsme po chvíli nasedly do div ne rozpadajícího se "auta" a jelo se. Po cestě jsem si trochu připadala jako v městečku duchů, nikde nikdo. Někde docela hezké baráčky, jinde zase doslova zbořeniště.

Vybraly jsme si Clear Kayaking & Eco Safari, takže na místě jsme vyfasovaly záchrané vesty, pádla a nasedly do kajaku. Bylo to tam krásné. Voda čistá, průzračná, možná po kolena. Od našeho průvodce jsme se dozvěděly o místní fauně a flóře, rostlinách, zvířatech. Dokonce jsme pádlovaly okolo vraku lodi, který tam ztroskotal před dávnou dobou. Ochutnala jsem plod kaktusu, držela mořského ježka, hvězdici a platýze. Bohužel jsem s sebou neměla foťák, nechtěla jsem riskovat. Přece jen jsem už jeden v moři utopila. :D

Ruce nás sice trochu bolely, ale čekala jsem to horší. Poté nás odvezli zpět do centra dění, koupily jsme si pár suvenýrů a relaxovaly na pláži dokud nebyl čas jít zpátky na loď. A další dny nás už čekaly Bahamy! :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama