Třetí a poslední zastávka: Nassau

14. března 2014 v 0:36
Naší poslední zastávkou bylo hlavní město Nassau na Bahamách. Jelikož ještě zbýval čas do naší exkurze, tak jsme si šly projít město. Musím říct, že je to jedno z míst, kde bych se sama pohybovat nechtěla. Lidé vám na každém rohu něco nabízejí až takovým způsobem, že to moc příjemné není.

Ale teď k naší exkurzi! Koupily jsme si plavání s delfíny, takže jeden z dalších snů se mi splnil. A vůbec, po této dovolené jsem si těch snů ve svém List of Dreams (najdete v aktuálních odkazech) mohla odškrtnout mnohem víc. :) Vydali jsme se lodí na Balmoral Island, který je vzdálený asi 30 minut. Na ostrově se nás ujala instruktorka, dala nám pár rad a informací a mohli jsme jít do vody. Ve skupince nás bylo možná 8, takže to bylo ideální. Náš delfín se jmenoval Fiona. První na řadu přišly fotky a pak jsme se snažili ustát vlny a přitom hladit delfína. Byl jako z gumy. :D Skvělý i když docela krátký zážitek! Zbytek času jsme jak jinak strávily ve vodě a na lehátkách. Jediné, co mě mrzí, že jsem se nestihla podívat do slavného Atlantis resortu, ale mám alespoň o důvod víc se vrátit. :)

V sobotu ráno jsme připluli zpět do Miami. Co vám budu povídat, z lodi se mi třikrát nechtělo. :) Udělaly jsme check-in na poslední noc, zabalily věci a vyrazily hledat ještě poslední suvenýry do města. Užívala jsem si poslední hodiny v teple na Miami Beach, jelikož jsem odlétala už druhý den v 6 ráno zpátky do mrazivého New Yorku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama