Washington D.C.

29. března 2014 v 23:22
Opět jsem se přesvědčila, že pokud si výlet zorganizujete podle svého, tak to absolutně nemá chybu! Není to jako, když jedete s bandou číňanů, kteří sotva mluví anglicky a ještě vám nutí za šílené peníze pro ně ty nejvýhodnější nabídky.

Washington patří rozhodně mezi místa, která by měl každý správný turista navštívit. Nemluvě o tom, když žijete skoro půl roku v New Yorku a po takové době přijedete do města jako je D.C., tak si připadáte skoro jako doma nebo někde v Evropě. Není to mrakodrap na mrakodrapu nebo ulice, na kterých se dá sotva hnout. Všechno čisté, zelené. No v ten moment jsem si říkala, proč nežiju tam! Ale co si budeme povídat, všechno má něco do sebe. :) Viděly jsme ty nejznámější památky jako U.S. Capitol, Washington Monument, Lincoln Memorial, White House a mnoho dalších. Noc v hostelu jsme naštěstí přežily, haha. Co jsme taky mohly čekat za těch "pár" dolarů. Na pokoji jsme byly 3 plus jedna au pair z Číny, takže jak to původně vypadalo hrozivě, tak to nakonec nebylo nejhorší.

Málem bych zapomněla! Jedna česká au pair žijící v D.C. mi dala adresu místní české restaurace, takže bramborový salát s kuřecím řízkem byl zajištěn. :D Už se nemůžu čekat, co mě za výlet čeká příště! :)






















 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama