Holi Hai Festival a Socha svobody

11. května 2014 v 6:52
Samozřejmě se toho událo daleko více za ten uplynulý týden a to například to, že jsem minulý čtvrtek úspěšně dokončila školu, wohoo! Tudíž mám splněných 60 hodin nebo-li 6 kreditů, které jsou podmínkou agentury, aby mi zaplatili letenku domů nebo abych mohla prodloužit. Takže certifikáty jsou doma. :)


Minulou sobotu se oslavoval indický svátek, takže jsme byly od hlavy k patě barevné a že to pak šlo dolů, haha. Lidé se sešli na jednom místě, téměř každý měl kelímky s barevným práškem, který házeli po ostatních. Byla to sranda. Na pódiu mezitím hráli a tančili, tak jsme to chvilku z dálky pozorovaly. Nezdržela jsem se tam moc dlouho, jelikož jsem ten večer ještě hlídala.
A v neděli jsem konečně vyrazila na Sochu svobody. Byla docela zima, obzvlášť na lodi. Vyšly jsme si pár stovek schodů až do hlavy a měly tudíž jedinečný výhled na Manhattan. Oukej, tak jedinečný nebyl když nevíte, do kterého z mrňavých okýnek by jste tu hlavu strčili, aby jste něco viděli. :D Když jsme vyšly nahoru s div ne vyplazeným jazykem po x schodech, byly tam dva chlápci, kteří nám něco k té soše říkali. Najednou jsem se zamyslela a říkám mu: "A vy ty schody šlapete každý den, jo?" A on na mě, že to si člověk zvykne. Prý přiďte zítra a už to bude lepší, tak říkám, no to určitě. :D Chci se tam vypravit ještě jednou, tentokrát už jen pod sochu až bude hezky a cestou zpět se zastavit na Ellis Island, kde je muzeum imigrantů. Teď bohužel nezbýval čas, jelikož jsem pospíchala na sraz do Cafe Prague. V sobotu to byla svíčková, tak v neděli pro změnu řízek se salátem. :D Jojo, vynahrazuju si tu týdenní stravu, čemuž se ani strava říkat nedá. Nějak jsme neměly tušení, co dělat dál. Začalo pršet, tak jsem si vzpomněla na Times Scare, kolem kterého jsme nedávno procházely. Předtím jsme si daly margheritu na nervy, ale ta snad nakonec ani nebyla potřeba. Nikolka ale stresovala, že ji tam určitě trefí šlak a tak k nám přivzala i úplně neznámé černošky. Bylo to vtipné, jak jsme šly všechny čtyři ruku v ruce a div se nepočůraly strachy. Čekala jsem to ale horší. Ještě jsme tam dostaly 5 dolarů slevu, haha.


Mimo to víkendové cestování se toho událo celkem dost. Mám koupené letenky na srpnovou dovolenou, ale nebudu zatím prozrazovat, kam to bude. Nějak se to trochu komplikuje, tak uvidíme, jak to dopadne. Až budu vědět víc, tak vy určitě taky. :) A vzhledem k událostem z domova se z toho ani nedokážu radovat.

Ve středu si to takhle jedu domů, když mi v tom začne svítit oranžová kontrolka, že je opět nízký tlak v pneumatikách. Žádná novinka, protože poslední týdny jsem jen jezdila s autem do servisu, aby něco opravili. Nemluvě o tom, že jim ukážete o které kolo jde, oni si opíší z něj číslo a "opraví" nějaké jiné. Vítej v Americe.. No ale abych se vrátila k začátku. Zastavila jsem se ještě pro večeři a když jsem odjížděla z parkoviště, tak bylo něco špatně. Jen tak tak jsem dojela do garáže a dívám se, že levé přední kolo je prasknuté. Teď už je to naštěstí v pohodě. Pro změnu začala v autě svítit jiná oranžová kontrolka. :D

Den na to mi ráno přišla smska, zda jsem odeslala nějakou částku ze svého účtu. Přemýšlela jsem jak jsem mohla, ale o žádné takové platbě jsem nevěděla. Zkontroluju online účet a zjistím, že si někdo vesele platí mou kartou v Kalifornii. Takže jsem ihned běžela do banky, kde mi kartu rozstříhali a momentálně čekám na novou. Mám k tomu vůbec něco dodávat..? Mě už tady snad nic nepřekvapí. Každopádně tady sbírám nové a nové zkušenosti každým dnem! :)

Mějte se všichni krásně, já utíkám spát, protože ráno brzo vstávám a vyrážíme do Six Flags Great Adventure v New Jersey! Nemůžu se dočkat. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aimehenry aimehenry | 11. května 2014 v 23:15 | Reagovat

...tak sem nelez a neotravuj ty co tento blog naopak chtějí číst.

2 Denisa Denisa | E-mail | 12. května 2014 v 2:52 | Reagovat

Závist je sviňa. :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama