Six Flags Great Adventure!

19. května 2014 v 3:53
Minulou neděli jsem s holkama vyrazila směrem na jih do New Jersey, kde se nachází asi nejznámější zábavní park. Počasí nám přálo a já byla natěšená jako malé dítě. Hned po otevíračce jsme téměř utíkaly k dřevěné horské dráze, která je podle mě v parku nejdelší. No teď už alespoň vím, na co příště nechodit! :D Dvakrát dobře nám z ní nebylo, ale spíš to byla otázka bezpečnosti. Myslela jsem, že z té sedačky vypadnu. Jištění teda nic moc..


Ty další už byly suprové a mohla bych na ně chodit pořád dokola, dokud by mě neomrzely. Dokonce jsme vyzkoušely jízdu ve stoje. Když jsme šly takhle parkem, procházely jsme kolem strašidelného domu. Říkám holkám, ať se tam jdeme podívat a trochu uklidnit po těch šílených atrakcích. Vědět dopředu, co to bude, tak mě tam v životě nikdo nedostane. Sedly jsme si do lavic, na nohy nám spustili jištění a barák se najednou začal celý točit. Myslela jsem, že je to moje smrt. Tak jak mi nevadí jezdit hlavou dolů na horských drahách, tak tohle nesnáším. Chvíli mi trvalo vzpamatovat se z toho. :D

Nejlepší atrakcí byl takový mini "bungee jumping". Dostali jsme na sebe výstroj, připoutali nás k jeřábu, který nás vytáhl nahoru. Pak už jen zbývá zatáhnout za šňůru a letíte dolů a houpete se. Bylo to neuvěřitelný a šla bych klidně zase! Připomnělo mi to můj seskok z mostu před skoro 2 roky.

Přidávám sem odkaz https://www.youtube.com/watch?v=jplMgtSjXJQ na video, které jsem našla na youtube. Sice není úplně kvalitní, ale aspoň pro představu. My jsme byly na dráze Bizzaro, Green Lantern (ve stoje), El Toro (ta šílená, na kterou bych už nevlezla), Nitro a The Ride.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama