DOVOLENÁ! :)

25. června 2014 v 20:47
Už pár dní se chystám sepsat pár řádků o mé nadcházející letní dovolené. Původně jsem chtěla Ameriku procestovat až v případném druhém roce, ale nakonec jsem se rozhodla jinak. Takže od tohoto pátku přesně za 7 týdnů se přesunu z New Yorku do New Jersey odkud pak poletím do Los Angeles, wohoo! A tam nám začíná naše dovolená. Ve čtyřech půjčíme auto a projedeme 4 státy tedy Kalifornii, Arizonu, Utah a Nevadu.

Máme vymyšlený nějaký plán, ale uvidíme až na místě, jestli se budeme podle něj řídit nebo ho trochu pozměníme. Nebudu teď dopodrobna popisovat každou zastávku na naší trase, ale mělo by to vypadat asi následovně:

LOS ANGELES - SELIGMAN - GRAND CANYON - ANTELOPE CANYON - HORSESHOE BEND - LAKE POWELL - BRYCE CANYON - ZION NATIONAL PARK - LAS VEGAS - DEATH VALLEY NATIONAL PARK - SEQUOIA NATIONAL PARK - YOSEMITE NATIONAL PARK - SAN FRANCISCO.

Máme toho docela hodně hodně, tak jsem zvědavá, zda to všechno stihneme. Ale doufám, že ANO! Nějaké ubytování už máme zabookované, auto vybrané, pass do parků je doma a také jsou koupily vstupenky na Alcatraz. Uvažujeme o případném campingu v parcích, tak musíme ještě pozjišťovat, jak to funguje. Kdyby někdo věděl, tak se prosím ozvěte. Budeme ráda za každou radu nebo tip. Ale už se nemůžu dočkat! :) Ale do té doby mě toho čeká ještě víc než dost, ale o tom zase příště.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama