Papíry o prodloužení odeslány! Další rok v USA..?

30. června 2014 v 3:05
Neuvěřitelné, ale čas letí jako voda a já zanedlouho oslavím svých 9 měsíců v USA! Je to vůbec možné..? Jeden den přiletíte do Ameriky a druhý den, aby jste se už rozhodovali co bude dál. Jakmile máte splněnou školu a potvrzení o kreditech či hodinách, můžete řešit otázku prodloužení či odletu domů. Jelikož jsem školu dokončila před téměř 2 měsíci, tak mi začalo vrtat hlavou, co teď vůbec můžu dělat. Už od začátku jsem byla rozhodnutá PRODLOUŽIT a postupem času jsem zjistila, že chci změnit lokalitu. Miluju New York a je tady stále co dělat, ale prostě mě to táhne za něčím novým a dosud nepoznaným. :)

S rodinou jsem o tom mluvila minulý týden a moc se mi do toho rozhovoru nechtělo. Neměla jsem tušení, jak budou reagovat. Ale vzali to skvěle. Hlavně HM stále mluvila, jak chápe, že chci poznat něco nového a budou mi držet palce. Ale i přesto jsem tady vítaná zůstat druhý rok. Jsou moc milí a těžko se mi je bude opuštět! Klukům to pravděpodobně řekneme až v průběhu prázdnin, tak uvidíme, jak to vezmou.

A tak se mi dnes večer konečně podařilo asi na pátý pokus odeslat papíry s tím, že si k tomu strhnou i danou částku. Takže doufám v nalezení nové rodiny, jinak ty peníze poletí víte kam! Agentura mi dala vědět, že to teď může zabrat 1 - 2 týdny než mi pošlou další informace a i měsíc než budu viditelná pro rodiny. Uvidím, jak to půjde. Jakmile budou nějaké novinky ozvu se! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama