Den nezávislosti a můj první baseball v Americe!

22. července 2014 v 4:51
Den nezávislosti nám tentokrát vyšel hezky na pátek, takže jsem měla prodloužený víkend. Plánovala jsem ledacos, ale znáte to, jak je to s plány. Přes den navíc ještě pršelo, tak to vypadalo všelijak.

Oslavili jsme ho teda v přístavu na molu, odkud jsme měli výhled na všechny strany a tudíž jsme nevěděli na který ohňostroj koukat dřív. Vypadalo to fakt krásně, navíc u vody. Bohužel jsme vychytali zrovna tu nejchladnější noc a kdyby nám tam jedna moc milá paní nepůjčila deky a svetry, tak jsou z nás asi kusy ledu. Ani panák tequily nás moc nezahřál, haha. Vrátili jsme se ke kamarádovi do bytu a šli jsme si ještě na střechu apartmánu udělat vlastní ohňostroj nebo spíš vystřelit pár rachejtlí.


Pokud si pamatuju, tak sobotní noc byla docela náročná a v neděli jsme vyrážely na baseball do Queens! Pořád jsem chtěla vidět tu pravou baseballovou hru, tak se mi to také splnilo a myslím, že i stačilo. :D Nic nudnějšího jsem snad v životě nezažila. Sedíte na zadku skoro 4 hodiny a čekáte až se někomu konečně povede odpálit ten míček a utíká dále než dva kroky. Nejlepší bylo, že během zápasu mi můj HD poslat fotku s Maxem a ptali se mě, kde jsem. Tak jsem odepsala, že se dívám na baseball a oni, že jsou tam také! Tak jsme s kamarádkou vstaly a mávaly jim, aniž bychom věděly, kde přesně sedí, haha. Doma mi říkal HD, že nás viděli a odešli odtamtud dříve, protože to byla hodně dlouhá hra. Zrovna oni, kteří jsou ti největší fanoušci baseballu vůbec. My vydržely až do konce a za odměnu jsme si zašly do Koliby na večeři.

Ale nelituju toho ani trochu, protože za tu zkušenost mi to stálo. Je to každopádně zážitek, i když docela nudný. A abych byla v Americe a neviděla zápas toho nejpopulárnější sportu tady? To snad ani nejde. :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama