Hledání nové rodiny může začít aneb matching podruhé!

18. července 2014 v 2:42
Původně jsem dneska chtěla pokračovat v sepisování článků z minulých víkendů, ale místo toho mám jinou novinku a podle nadpisu už asi víte, o čem je řeč!

Včera se mi povedlo zodpovědět všechny otázky ohledně prodloužení a že jsem nad tím pěkných pár hodin strávila. Odeslala jsem to agentuře a čekala jsem, kdy mi přijde email o schválení a pořád nic. Mezitím jsem se přihlásila do svého aupairroomu a tam jsem našla, že jsem viditelná pro rodiny. Tak jsem se ozvala agentuře a ti mi teda následně potvrdili, že už jsem opravdu opět v procesu hledání! Takže opět po roce je to tady! :)

Ale to není všechno. Po dalších asi hned 5 minutách jsem dostala už tolik známý email - IMPORTANT NOTICE FROM AUPAIRCARE. No já na to zírala nevím jak dlouho než mi konečně došlo, že má o mě zájem první rodina! Než jsem se ale přihlásila do aupairroomu, tak už byli v past interviews což znamená, že už jejich profil nemůžu vidět. ALE! Nevadí mi to ani trochu, protože jak jsem poté zjistila, tak bydlí ani ne 10 minut odsud což bych si teda moc nepomohla! Abych se tak odstěhovala za roh, haha. Takže já jdu opět kontrolovat co pár minut email a doufám, že mě z toho brzy trefí šlak! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama