Novinky ohledně prodloužení

16. července 2014 v 3:26
Je polovina července a já se dívám, že teprve dnes postuju první článek. Já vím, jsem ostuda. Chci si to tady ale udržet, abych si jednou mohla přečíst, co jsem tady všechno prožila. Mám pocit, že čas letí rychlostí blesku a já nic nestíhám. Obzvlášť v tyto letní dny toho chci vidět a navštívit co nejvíce a tak není čas sedět u počítače a něco sepisovat. Momentálně leje jako z konve, tak se jdu do toho pustit. :)

Jak jsem psala minule, tak jsem koncem června odeslala papíry o prodloužení do San Francisca. Každý den jsem kontrolovala svůj účet zda-li si už konečně strhli požadovanou částku a stále se nic nedělo. Po 10 dnech jsem to už nevydržela napsala jim email, zda to přijali. Odpovědi se mi dostalo v podobě automatického emailu z agentury, který mi neřekl nic nového než to, že tento proces trvá 1 - 2 týdny. Minulý pátek jsem se opravdu dočkala a já zase mohla přestat kontrolovat email každých 5 minut. :D

Během dnešního odpoledne mi přišel seznam otázek, které musím zodpovědět ohledně prodloužení programu. Už jsem s tím pomalu začala, ale ne že by to byla moje oblíbená činnost, haha. Do tohoto čtvrtku jim to musím odeslat zpět a pak už snad budu viditelná pro rodiny. Všechno to začne zase nanovo. :)

Tak to jen tak pro informaci, co se děje a já slibuju, že sem brzo přihodím fotky z uplynulých víkendů. Bylo toho víc než dost! Nadcházející víkend budu nejspíš opět pryč, takže to chci stihnout co nejdříve! Mějte se a užívejte léta!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama