Roosevelt Island and My First Rooftop Party in NYC!

17. července 2014 v 4:05
Dívám se do kalendáře, že jsem tak nějak nestihla napsat o posledních pěti víkendech. Naštěstí mám všechno v živé paměti. Jak by taky ne, když všechny ty skvělé zážitky nejdou jen tak zapomenout!

Po víkendu, kdy jsem tady měla Kaču z NJ jsem ten další trávila s kamarádkou na pláži a těžce relaxovala. Tak nějak jsme se vzpamatovávaly z předchozí noci ve White Plains a že to stálo za to. :) A vůbec jsem domů nepřišla po asi 4 hodinách na slunci červená jak rak. haha. Pokud si dobře pamatuju, tak se toho jinak moc nedělo.


Jeden víkend jsem se v neděli sešla s holkama, které se chtěly podívat na Ground Zero a odtamtud jsme zamířily na Roosevelt Island. Leží mezi Manhattanem a Queensem, takže jsme se tam dostaly lanovkou přes řeku. Je to tam opravdu malinký, ale krásný. Opět máte pohled na NYC úplně z jiného úhlu. Na jedné z fotek je už jen spíš nějaký zbytek budovy, co kdysi bývala nemocnice. V noci by mě tam nikdo nedostal, haha. Není tam moc co dělat, najdete tam max. nějaký Starbucks a restauraci, ale za návštěvu určitě stojí a snad se tam ještě vrátím.Wohoo, taky jsem byla na své první americké párty na střeše hotelu uprostřed New York City s úžasným výhledem na Empire State Building! Kamarádi se tam znají s promotéry, takže já s sebou také vzala kámošku, jelikož samotné se mi nechtělo. Jakmile jsme vstoupili do hotelu, tak dole byly výtahy s osobním "řidičem"..? Nevím jak toho pána jinak nazvat, haha. Netuším ani kolik tam je pater, ale dost. Daly jsme si pár drinků a šly se podívat na střechu, kde byl bazén a výhled na zrovna tu noc barevný Empire. Boží to bylo! Nic lepšího jsem snad nikdy neviděla. To sice říkám vždycky dokud nepoznám zase něco lepšího. :D Už chápu proč je Amerika zemí neomezených možností! Tady je totiž možné i nemožné opravdu všechno! Zdarma párty na střeše hotelu, plavání s delfíny a vůbec všechny dosavadní zážitky bych nikdy neměla, kdybych zůstala sedět doma na zadku! Každopádně jsme si to užily na maximum a domů jsem dorazila až za světla.
Poslední školní den jsem kluky vzala do Playland což je takový menší zábavní park. Bylo to fakt senzační! Max sice na ty větší dráhy nechtěl, ale i tak jsme měli srandu na vodních atrakcích, kdy na nás nezůstala ani niť suchá. Mezitím jsme chodili uschnout na jiné atrakce. Oba dva tam vyhráli nějaké plyšáky ve stáncích, dali jsme si oběd a domů jsme dorazili totálně utahaní. Zvládli jsme si jedině lehnout na gauč a koukat na telku.
Po hodně dlouhé době jsem se také sešla s holkama, Sol a Anne. Jedna je z Mexika a druhá z Francie. Miluju to naše nekonečné vysedávání a klábosení! Bohužel Sol už téměř končí její první rok a pak letí zpátky domů, takže jsme ještě musely udělat sraz než se každá rozrpchneme na dovolené a podobně. Bude mi chybět ta naše trojka!
Pokračování příště! :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama