LIMO ride and Broadway show!

29. srpna 2014 v 17:57
Tak konečně přidávám článek, který už mám skoro měsíc napsaný, ale bohužel kvůli dovolené nebyl vůbec čas ho sem přidat. K dovolené se snad taky brzo dostanu a kvůli množství fotek to sem budu dávat postupně. :)

Další položky či takové menší sny, které jsem si mohla ve svém Bucket Listu odškrtnout! :) Kdykoliv plánuju něco dlouho dopředu, tak to pak většinou nevyjde. Takže jízdu limuzínou jsem už měla mít dávno za sebou, ale vždycky nám něco zhatilo plány. Tahle párty byla domluvená na poslední chvíli a taky stála za to!

Jelikož je tady projet se limuzínou dost levná záležitost (ne, nedělám si srandu a nemám tušení, kolik bych za to zaplatila třeba v Praze, haha), tak jsme do toho bez váhání šly. Takže jsme si celou jednu hodinu vozily zadky v luxusní limuzíně se šampaňským a vodkou. Připadala jsem si jako celebrita, když jsme projížděli přeplněným Times Square a všichni na nás zírali. Jelo nás tuším nějakých 9 holek, další byly z Polska. Po hodně nás vysadili před hotel, kde byla after party. Byl to ten stejný střešní hotel s bazénem, kde už jsem dříve byla. Dorazila jsem tradičně až nad ránem, haha.

A ten stejný víkend jsem ještě s hokama vyrazila na Broadway! Už bylo na čase. Jak dlouho jsem to už taky plánovala. Původně jsme chtěly vidět Mamma Mia, ale tahle show bohužel v neděli nebyla vůbec a tak jsme nakonec zvolily Chicago. Seděly jsme v první řadě, tak výhled byl perfektní. Představení trvalo tuším nějaký dvě a půl hodiny i s přestávkou. Všechny jsme byly nadšené. Kamarádka z Brazílie pak odjela domů a já s Markét jsme měly ještě lístky na stand-up comedy, taktéž na Broadway. Koupily jsme je asi dva dny předtím z 50 dolarů slevněné na 10. No nekupte to! Když jsme odcházely na vlak, tak nám řekli, že jsme si musely každý během toho vystoupení koupit drink. WTF? Jak jako musely..?! Chtěli po nás zaplatit za vody, které byly naše. Tak jsme jim řekly, že jsme si nic nedaly a taky nic platit nebudeme. To nás teda zase vytočili. Řekla jsem, že spěchám na vlak a nemám čas na tyhle blbosti a odešla. Sál byl pný narvaný lidí, takže pochybuju, že na nás nějak moc prodělali. Kvalita fotek není zrovna nejlepší, ale aspoň pro představu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama