Je to oficiální. Další rok v AMERICE!!

11. září 2014 v 4:40
Omlouvám se, ale momentálně je blog to poslední, na co mi vůbec zbývá čas. Co jsem se vrátila z dovolené, tak nevím, kam dřív skočit. I ty pohledy jsem odeslala až teprve dnes, takže už snad putují k vám. :)

Tak jak už nadpis napovídá, tak oficiálně prodlužuju o další rok v USA! Jsem opravdu šťastná, že ještě nemusím zpátky do Česka a ani bych si to nedokázala představit. Přece jen je něco jiného si tam zaletět na 2-týdenní dovolenou a užít si čas s rodinou a kamarády než tam strávit kdo ví jakou dobu bez plánů co dělat dál. I když já jich mám pořád do zásoby. :)

8.10.2014 - Definitivně končí můj první rok strávený v New Yorku a přesouvám se do univerzitního města Boulder v Coloradu. Všichni mi říkají, že je to tam super a nudit se tam určitě nebudu, tak jsem zvědavá, co mě čeká. Rodina bydlí v krásném domě kousek od univerzity, parků a hor. Mají 3 děti. Dva nejstarší kluci, kterým je 19 a 16 let už doma nebydlí. Takže doma je jen nejmladší 13-letá holka a k tomu pes a kočka. No už se nemůžu dočkat až je všechny poznám. Všichni vypadají vážně mile, přátelsky a jsou vtipní, takže na Skype házejí věčně nějaké vtipy. Do teď už jsme skypovali minimálně pětkrát a to s nima ještě určitě budu volat znovu. Host mum má dokonce sestru, která žije v Praze, takže se už byli několikrát podívat do té mé rodné země. Jak mi říkala, tak je hodně na pořádek což mě absolutně vyhovuje a konečně snad budu žít v něčem, co nevypadá jako chlívek. Kdykoliv jsem tady cokoliv zorganizovala a uklidila, tak se taky brzo vrátilo k původnímu stavu. Takže marná snaha a už jsem to vzdala. Jak se říká, starého psa novým zvykům nenaučíš.

Jinak rodin se mi ozvalo dost. Převážně z New Yorku i přestože jsem do dopisu napsala, že bych se odsud ráda odstěhovala. Pak také z Illinois, Massachusetts, Connecticutu, Virginie, Caroliny, Io

Dokonce už jsem v kontaktu s jednou Češkou, která bude bydlet asi hodinku cesty ode mě a přiletí tam už příští týden. Také mám jednu kamarádku v Colorado Springs, tak snad se stihneme vidět ještě dříve než začne v listopadu cestovat a pak poletí domů.

Momentálně řeším tisíc dalších věcí a to řidičák, který bych ráda stihla udělat ještě tady v New Yorku, jak sbalit svůj roční život do dvou kufrů (to ještě bude sranda, to vám říkám), co dát tady své rodině jako dárek na rozloučenou a poděkování za to, že mi umožnili s nima ten rok strávit. A co ještě chci za ten měsíc stihnout a o pomyšlení, že budu muset opustit všechny ty skvělé lidi, co jsem tady potkala ani nemluvě. Nesnáším loučení a jak se znám, tak budu určitě řvát jako želva. Ono je opravdu úplně jedno, kde se nacházíte. Ať je to v Česku, Anglii nebo Americe. Když potkáte ty správné lidi, tak budete šťastní kdekoliv na světě. A musím s jistotou říci, že tyhle poslední měsíce jsou ty nejlepší, jaké jsem kdy vůbec zažila! Na druhou stranu si pořád říkám, že se stěhuju jen o pár hodin dál a stále se sem můžu vrátit což už po skončení celého programu tak jednoduché nebude.

Určitě jsem na něco zapomněla, co jsem chtěla zmínit, ale tak třeba zase příště. Brzy se už snad vrhnu na články o dovolené, jinak je sem budu přidávat ještě v prosinci. :D Všechny zdravím a mějte se tak dobře, jak je to jde! :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Endy Endy | Web | 11. září 2014 v 13:25 | Reagovat

Tak to gratuluju. Rodinka vypadá perfektně, tak snad vše bude v pořádku. Já jsem teď měnila video, tak doufám, že mě už se taky nějaká ozve.

2 Denisa Denisa | E-mail | 13. září 2014 v 3:08 | Reagovat

[1]: Děkuju. Doufám, že to bude v pohodě. Taky přeju hodně štěstí, ať najdeš brzo rodinu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama