Los Angeles

21. září 2014 v 3:46
V noci z pátku na sobotu jsem přistála na letišti v Los Angeles nebo jak se také říká, ve Městě andělů. Pohled na noční osvětlené město od Pacifického oceánu byl naprosto jedinečný! Kamarádka přistála jen pár minut přede mnou, takže jsme se shledaly hned u zavazadel.

Další dvě holčiny už nás čekaly na Hollywood Boulevard, kde jsme také byly na víkend ubytované. V sobotu ráno jsme autem vyrazily na Griffith Observatory odkud je výhled na Los Angeles a hollywoodský nápis, ke kterému jsme si pak dojely ještě o něco blíže. Pokud vím, tak není možnost se dostat úplně k němu, protože ho před nějakým časem oplotili kvůli stěžování si místních obyvatel. Odtamtud jsme si to zamířily do Beverly Hills, kde jsme projely pár ulic a kochaly se obříma vilama v sousedství. Myslím, že každá z nás by si tam vybrala tu svou. :) Najít teda místo k zaparkování někdy bylo nad naše síly, ale kolikrát jsme fakt měly kliku a tak jsme i měly hodinku, abychom si prošly slavné Rodeo Drive. Když stojíte na těchto místech, které znáte jen z amerických filmů, tak pak ani nevěříte, že tam opravdu jste. Každopádně jsou to zážitky k nezaplacení! Zbytek dne jsme proválely na pláži v Santa Monice a překvapivě ani oceán nebyl tak studený, jak jsem čekala. Pláž je opravdu moc hezká. Škoda jen, že jsme neměly více času se podívat i na ty další. Prošly jsme si Pier, kde je také konec Route 66, nakoupily pár suvenýrů a vrátily se zpět na Hollywood Boulevard, abychom trochu nasály noční atmosféru LA a prošly si část chodníku slávy a zbytek jsme nechaly na neděli. Jen tak pro zajímavost, je tam více než 2000 hollywoodských hvězd.

Musím říct, že samotné LA mě až tolik nenadchlo, jak jsem očekávala. Ale kolem je toho k vidění hodně a určitě stojí za to tam zůstat déle než jen na víkend. My bohužel tolik času neměly, takže o důvod víc se tam vrátit. Fotek je víc než dost, takže články budu přidávat postupně. :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama