Las Vegas

6. října 2014 v 7:04
Ve středu odpoledne jsme konečně dorazily zpátky do civilizace a to do Las Vegas! Ubytovaly jsme se v našem hotelu aneb luxusní pyramidě přímo na Stripu a hned vyrazily si to tam obhlédnout. Je to tam opravdu šílené! Nevíte ani, kam se dříve dívat nebo co nejprve fotit. Na jednom místě je Socha Svobody, Eiffelova věž, horská dráha, Brooklyn Bridge, London Eye a mnoho dalších atrakcí.

Omrkly jsme pár hotelů a také fontánovou show. To je opravdu něco neuvěřitelného! Vždycky pustili nějakou píseň a do toho ta hudba tryskala do rytmu, když to řeknu takhle blbě. :D Pak jsme se tam byly podívat i v noci, tak to bylo ještě krásnější. Zahrály jsme si i automaty v hotelu Monte Carlo. Vyhrála jsem pár centů, tak jsem si nechala alespoň vyjet ten voucher, haha. Podívaly jsme se k nápisu "Welcome to Fabulous Las Vegas", kde akorát před náma někdo dělal Bucket Challenge, takže na fotce je všude led po zemi. :D Na večer jsme ještě rychle skočily k bazénu a pak už se odebraly na pokoj, přichystat se na párty! Ta byla přímo v hotelu, takže jsme nemusely daleko. Bylo tam plno lidí, až moc bych řekla. Pak jsme se ale dostaly do VIP zóny, tak to bylo skvělé. No ranní vstávání bylo dost krušné. :D

Na víkend je to tam bych řekla dostačující. Nedokážu si představit strávit tam třeba rok, jak už jsme slyšela o pár au pairkách, které tam bydlí. Párty, spánek, válení u bazénu a koktejly. Ale ty 2 dny bych to asi vydržela maximálně a pak se začala hodně rychle nudit. :D Vážně tam jinak není co dělat. Všude kolem je jen poušť a široko daleko nic. Každopádně, když bude ještě ta možnost vrátit se, nebudu proti tomu nic namítat, haha.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama